• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

šachlik - mimo soutěž

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
*****

Divoké kmeny pojď s námi hrát,
však každý má tuto hru strašně rád!

***

Pojď si hrát, pojď se bavit,
s přáteli pojď ničit davy!
Poť se, bojuj, vyjednávej,
v budoucnu pak hru ovládej!

***

Snaha, víra, odhodlání,
aneb 3 zlatá přikázání,
přidej k tomu trošku času
a staň se pánem svého výherního plesu!

*****

Já vím, sice pozdě, ale i přesto sem přidávám svůj příspěvek, který samozřejmě nebude zařazen do soutěže! ;)
Jen mě zajímá, jak bych tady obstál. :)
Vymyslel jsem více verzí, jelikož je to stejně mimo soutěž, jsem zvědav jaké budou ohlasy. :cool

Tak jen do mě! :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Již 15 zobrazení a žádné pomluvy? :shock:D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Škoda že ses nezúčastnil soutěžně,řekl bych že bys mohl mít šanci.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Rád bych, ale tuto sekci jsem navštívil až nyní, bohužel o den déle, což mě bohužel nedovoluje účast. :( :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Je to škoda,ovšem není možné tě dodatečně zařadit,nebylo by to fér vůči těm co své výtvory vložili včas.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já vím, však jsem to již říkal na začátku. :)

Jen mě prosím zařaďte do výběru také, ale případnou odměnu mi neposílejte, zajímá mě totiž jestli jsem nepropásl šanci. :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Obávám se že ani to nebude možné,muselo by se dělat dvojí vyhodnocení,přeci jen je dost zúčastněných a omezený čas.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tak snad stačí vybírat ze všech, započítat tam jakoby i mě a poté mě ze seznamu vyřadit a odměnu dát druhému nejlepšímu, ne? :)

A nebo mě tam nezapočítávat, ale domluvit se v supportu, zda bych měl šanci na nějaké z prvních tří míst. :D

Samozřejmě to není vaše povinnost a chápu, že toho máte dost, ale byl bych vám za to vděčný, docela mě to totiž zajímá. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, možná bys šanci měl, jenže tentokrát to bylo tak, že se směl dát jen jeden slogan. Takže ani tak to nejde. Ale nezoufej, budou i další soutěže, tak se nezapomeň podívat příště i sem. :thumb
 

DeletedUser31120

Guest
Šachliku, tak ty bys zabodoval.. Škoda, že si to sem nevložil dříve no..
 
Nahoru