• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

20 let vzpomínek - Zadání soutěže

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
panorama.png20 let Divokých kmenůVážení hráči,

Divoké kmeny slaví 20. let od svého vzniku a při této příležitosti pro vás máme speciální soutěž! Máme za sebou dvě neuvěřitelná desetiletí plná nezapomenutelných okamžiků, cenných přátelství a nekonečných dobrodružství. Tento milník není jen o hře samotné, ale také o neuvěřitelném vlivu, který na nás všechny hra měla.

Jen se zamyslete - Kolik hodin jsme nad touto hrou strávili času? Kolik jsme poslali šlechtických vláčků? Kolik nových přátelství jsme zde získali? Je až neuvěřitelné, co vše je za námi... A vy, samotní hráči, jste z naší skromné hry udělali něco víc, než jen hru. Díky vám mohou Divoké kmeny i nadále bavit milióny hráčů po celém světě.

A nic z toho by nebylo bez vaší vášně, oddanosti a lásky ke hře. K této příležitosti jsme si tedy připravili soutěž, která bude také výjimečná a proto udělíme odměnu všem účastníkům, kteří dodrží pravidla soutěže.

Chceme znát VAŠE příběhy! A proto natočte krátké video v délce 15 až 60 sekund, ve kterém vylíčíte, jak naše hra zanechala nesmazatelnou stopu ve vašem životě. Ať už je to radost z vítězství nad nepřítelem, epické bitvy nebo nová přátelství, která jste ve hře získali. Chceme to všechno vědět! Vaše příběhy tvoří naší hru a zaslouží si, aby se o nich mluvilo!

Odměny

Tohle je oslava, jak se patří! Nahráním vašeho videa získají účatníci, kteří dodrží pravidla soutěže (viz níže) 600 prémiových bodů! Pokud chcete sdílet více, než jedno video, rádi se podíváme na všechna videa, nicméně v této soutěži platí 1 člověk = max. 1 odměna. Video sdílejte jako komentář k tomuto příspěvku.

Videa budeme - dle vlastního uvážení - vybírat každý den! Tato videa budou sdílena na našich sociálních sítích jako samostatná videa nebo v rámci sestřihů!

Limitované odměny


  • Tričko s podpisem týmu Divokých kmenů získá každý z prvních 20 účastníků soutěže, kteří přidají své video v souladu s pravidly soutěže (uvedené níže)!

    Tak moc neotálejte a nezmeškejte tuto příležitost!

    Naši komunitní manageři budou kontaktovat každého z prvních 20 účastníků, kteří vyhráli od nás tričko a poskytnou jim bližší informace.

Pravidla soutěže


Podělte se s námi o váš příběh, který navíc může také inspirovat ostatní!

Zde jsou hlavní body, které je nutné dodržet:

1, Souhlas! Účastí v soutěži vyjadřujete váš souhlas s dodržováním pravidel této soutěže a s možností, že budeme vaše video sdílet. Učiníte tak přidáním písemného prohlášení "Souhlasím s podmínkami soutěže a souhlasím s tím, že společnost InnoGames může toto video použít a sdílet, jak je uvedeno v čl. 5 Podmínek soutěže" ve vašem příspěvku, který obsahuje vaše nahrané video.

- Podmínky soutěže najdete v příloze tohoto příspěvku na fóru

- Nahraná videa bez tohoto souhlasu nebudou do soutěže započítána.

2, Soutěž bude probíhat od 2. do 30. června a v potaz budou brány pouze příspěvky zaslané během této doby.

3, Ochrana osobních údajů je důležitá! Žádáme vás, abyste ve vašem videu neuváděli žádné informace, které by poskytovali citlivé osobní údaje o vás nebo jiných osobách (včetně jména, adresy, místa atd.)

4, Rádi bychom, aby vaše příběhy dodržovaly pravidla fóra, takže bez urážek, vulgarit, zesměšňování či jiných nevhodných vyjadřování. U příběhů, které budou mít nevhodný či citlivý obsah, nemáme jinou možnost, než příběh smazat.

5, Jedna výhra na osobu. Můžete poslat libovolný počet videí, ale odměny jsou omezeny pouze na 1 odměnu na osobu.

6, Krátké a výstižné! Video musí mít délku od 15 do 60 sekund.

7, Žádný obsah chráněný autorskými právy! To znamená žádné zvukové stopy, videa či obrázky na pozadí, které podléhají autorským právům třetích stran.

8, Věkové omezení - pro účast je nutné dovršit věku minimálně 18 let.

Pro účast v soutěži dále výslovně odkazujeme na podmínky soutěže, které najdete v příloze tohoto příspěvku na fóru


Otázky a připomínky


Pokud máte nějaké otázky, zkontrolujte nejdříve podmínky soutěže a neváhejte nám případně napsat ticket zprávu na support. Pokud chcete sdílet vaši zpětnou vazbu, neváhejte navštívit diskuzní sekci soutěže.

Ještě jednou děkujeme, že hrajete Divoké kmeny a jste součástí komunity, která žije již 20 let! Velmi se těšíme na vaše příběhy!


S pozdravem
DK Tým
 

Přílohy

  • Tribal Wars Contest T&Cs.pdf
    160 KB · Zobrazení: 8

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.327
"Souhlasím s podmínkami soutěže a souhlasím s tím, že společnost InnoGames může toto video použít a sdílet, jak je uvedeno v čl. 5 Podmínek soutěže"


(Foto a video autor, hudba free, souhlas účastníků udělen.)​
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
209
Souhlasím s podmínkami soutěže a souhlasím s tím, že společnost InnoGames může toto video použít a sdílet, jak je uvedeno v čl. 5 Podmínek soutěže


Děkuji všem za krásných 14 let! :)
 
Nahoru