• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ako spoznat Sopliaka Maloleteho

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no když se to tak vezme,každý věk má své mouchy,
dospělí kritizují ale i oni jsou namyšlení a padlý na hlavu:Dtoho si nevšímají radši honem jít někoho pomluvit viďte:)?
Kazdy vek ma sve mouchy.
6-13-Vek ve kterem se lide projevuji velice naladove ,az zdanlive uminene
13-18-Vek ve kterem se projevuje puberta ,casto sexualni narazky ,nevhodne chovani,prehnane reakce a pocity ze snedl svet.
18-45-Vetsina lidi prestava mit smysl pro zabavu ,zacina se vazne starat o praci a vse bere az prilis vazne.
45-120-Vetsinou si mysli ,ze uz je zivot nic nemuze noveho naucit ,casto se umi chvastat ,velmi casto radi svemu okolo ,ale sami si nenechaji poradit.
A prave tady ta uminenost a pocity toho ,ze ten dotycny je ten nejdulezitejsi na svete se vyskytuji u tech lidi do 15 let.
Nastesti jsou i vymky.Jen me zarazi to ze na tento clanek reaguji prave takovyto lide ,jake on popisuje a jeste o nich mluvi ,tak kriticky.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Nevím proč (věkem neodpovídám) ale spňuji popis kategorie 13-18, teda po tu druhou čárku :D
 

DeletedUser

Guest
No vida mě je čtrnáct a doufám, že na tom nejsem tak hrozně... (a diakritika nezdružuje, pokud ji někdo umí...)
 

DeletedUser

Guest
dobré TuxMio:)musím jen souhlasit i když zapadám do první skupiny,docela to souhlasí,i já se nikdy bez důvodně urazím,spíš řekněme pubertální kecy a na moje spolužáky včetně mě bych i řekl že na nás sedí i od 13-18:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja zaúpadam do 2 prvnih skupin....A ano,sexualni narazy mam obvszlaste rad:D(viz kotchin profil:D:D)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru