• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ako spoznat Sopliaka Maloleteho

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Parada, ale pre mna bohuzel smutna...

Najskor si ma sopliaci dali do priatelov, tak si hovorim OK. POtom ma zacali zadat o tituly a funkce. Titul OK, funkce uz s principu ne... A tie co som ponukal nechceli... Napr. mi robit denne aktualne hromadky pre kontinent a podobne pakarny.

Sopliak, ked ho mas v priateloch si ta vzdy najde a obdari "uzasnymi "napadmi, kde vysvotlovanie preco to tak nebude fungovat sa rovna dobrym 100 odpovedim v sprave.
- Preco nemozme byt s nepriatelom spojenci?
A podobne veci. Nekdy su schopni na podobne temy napsat slohovku, ktoreu si musis precist.

Ignorovanie nepomaha, pretoze potom mi chodia posty s predmetom "caw si tu"? docela pravidelne. KOlega zo staje LZ jedneho sopliaka odstranil z priatelov... No dockal sa zaplavy posty preco a pod...

(Ale jednou na inom svete sa jeden SM od nas rozhodol vytvorit vlastny kmen. No panove to bol mazec. Musel som tie veci odtial davat aj na nase forum aby sa mohli pobaviit vsetci.... Ale to rozpisovat nebudem, jelikoz by ma zase obvinili zo spamu
icon7.gif
)
 

DeletedUser

Guest
Tak to rozepiš do perliček v kavárně, věřím, že to stálo za to... :-D
 

DeletedUser

Guest
No super téma. Ja síce mám na profile foto a mám aj uverejnený vek ale som asi skor výnimka.. So sopliakmi mám aj ja veselé zážitky ešte z inej online hry. Je ale pravda že v DK som v kmene najstarší a najvatšia nevýhoda je v tom že si nemožme dať ani stretko pretože by som sa nemal s kým ožrať... Pekný deň všetkým:D:D
 

DeletedUser16621

Guest
Se mnou se chtěl jeden sopliak spojit-náš kmen má 20000 bodů.
 

DeletedUser

Guest
Předmět

no celkem se mě to dotklo protože je mi 12 já se teda tak nechovám. nepíšu takový klasický pls pls neútoč na mě pls!! (a smile) =( =( . a všichni kdo je v tomhle příspěvku napsali jsou asi taky děti...
 

DeletedUser2027

Guest
No, je pravda, že se někteří mladší hráči chovají přesně podle popisu, ale na druhou stranu, nemyslíte, že by to bez nich byla nuda? Já se rád pobavím, když mi někdo napíše funny zprávu plnou hrubek, abych na něj přestal útočit.
Horší je, když se takto chovají i někteří starší jedinci..

Dál bych chtěl podotknout, že když tu tak kritizujete mlaďochy, tak si dávejte pozor nejen na i / y, ale také byste mohli používat čárky. (pro ty, co maj hubu plnou kritiky)

2TuxMio: Když se tak odvoláváš na podpis ostatních, tak se koukni, co jsi tam sesmolil ty. Tvoje pojetí stavby věty je pozoruhodné. Ale podle mě člověk měl by být kritický, na to má pokud..
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ako spoznat Sopliaka Maloleteho v siedmych krokoch:

1. Sopliak sa svojim vekom nijako netaji. Ma ho zverejneny v infe.

2. V profile ma obrazok stitu, lebky, meca alebo zbrojnosa. Pripadne vsetky dokopy. Najcastejsie vsak vsetky mozne obrazky, ktore skopiroval od inych sopliakov na inych serveroch.

3. Sopliak je velmi komunikativny. Rad pise aj ked sa ho snazite ignorovat. Vase odpovede vsak spustaju lavinu dalsich sprav zacinajuce sa slovami Preco, Ako, Co si tym myslel, Nerozumiem atd.

4. Sopliak je velmi naladovy. Strieda dve nalady. Agresivnu spojenu s mnozstvom vyhrazok a osocovanim. Umiernena nalada sa prejavuje spravami 'PLS NEUTOC NA MNA PLS'.

5. Ma vycibreny slovnik. Niektore podruhy Sopliakov sa adaptovali antivulgarnym filtrom a preto automaticky zamienaju pismena vo vulgarizmoch avsak tak, aby vyznam zostal nezmeneny.

6. Gramatika nie je jeho silna stranka. Ma chronicke problemy s rozpoznanim rozdielu medzi i/y. Ciarky a bodky su pre neho zakazane znacky.

7. Ak tento text nie je v sopliakovej rodnej reci, pravdepodobnost ze dokaze tento text precitat a pochopit je miziva.

Ještě bych dodal za 8. Sopliak zkopíruje nápady z cizích profilů, že? :D
 

DeletedUser

Guest
hOpLa

když sem bil malej tak mě občas starší kluci potřebovali při fodbalu (kopané). A občas mě přihráli. Ale bili i takový kluci co mi vynadali, kopli do mě silne míčem, podrazili nohu,.. A proto dnes fodbal nehraju (neumím)(nemiluju)
Jestli si myslíte že sem sopliaci nepatří tak to napište tomu komu tahle hra patří, anebo to berte jako fakt , jako součást hry.
:eek:Anebo zorganizujte krížovú výpravu proti sopliakom:eek:
---
psát sem se naučyl, abych se domluvil. Jestli my rozumís, tak písu dobře:cool:
--
99% lidí píše spisovně a sou tudíš blbí
1% je tudíš chytrí
Klidne si to dej do popisu:DHip Hop Hup:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru