• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36601

Guest
Zdravim

Vim,ze pisu jako vzdy zbytecne a ze plytvam casem,ktereho mam nedostatek,ale uz jsem jen krucek od toho,abych napsal co mam na jazyku a bud bych dostal BAN a nebo by me prispevek smazali.

Tak to zkusim slusne..

Pri kazde aktualizaci se objevi spise vice kravin,nez uzitecnych vylepseni. Je to asi pul roku,kdy jsme se tu bavili o premistovani tabulek(mapa,poznamkovy blok a dalsi). Jak jsme cekali,nic se po nasich vytkach nezmenilo a hezka slova supportu o predani stiznosti vyvojarum se bud minula ucinkem a nebo tam zrejme ani nedorazila. Pul roku drzim hubu a tise sleduji "praci" vyvojaru. Ale protoze se hra cim dal vic stava neovladatelnou,rad bych,aby se nad tim zamysleli nejen nasi supi,ale predevsim by neskodilo stiznosti dorucit na patricna mista. A ne do kose.

Co mi vadi?
Tak napriklad presunuti moznosti vyslat vsechnu army bokem.

Šablony pro jednotky

Proc to nemuze zustat tam,kde to je prakticke a ihned k pouziti? Je snahou vyvojaru prodlouzit cas odesilani utoku?


Proc je pole pro koordinatory vesnic dlouhe jak tyden a sipka,kterou pouzivame nejcasteji,se po vyslani 300 utoku uz jen stezi trefuje.. Vidim dobre a nemam zadnou tresavku!

Cíl:



Policko na smazani prispevku je asi vetsine hracum ukradene,zrejme i vyvojarum. Jeho velikost vsak tem,kteri cisti fora a MUSI s tim pracovat,zrejme ne nahodou pripada male. Me tedy take!!


O scriptech asi nemam ani mluvit,ze? Na zacatku sveta 28 fungovalo dost uzitecnych scriptu a po aktualizacich jich lze pouzit stezi par.

Takze se snazim prijit na to,proc jsou aktualizace posledni dobou tak caste a vlastne proc vubec nam neco tak "uzitecneho" nuti? Co nam prinesli dobreho? Odpoved.. Travime vice casu hledanim tlacitek,premyslime,jestli jeste koupit PB a nebo to doklepat do jejich vycerpani a ukoncit hru. Pokud bude vyvoj pokracovat v zabehnutem rezimu,pocitam s tim,ze priste si na odeslani utoku budu muset otevrit novou stranku a dojit na postu poslat zadost o uvolneni army z vesnice. Mozna,kdyby si vyvojari zahrali Dk po tom,co zase zprzni dalsi aktualizaci hru,prisli by na to,ze kdyby se sebrali a tahli domu,udelaji mene skody,nez kdyz sedi a "premysli". Az zase vymysli nejakou "hezkou" hru,jako klobouky a nebo jeskyne,at si ji strci do ... vsak vite kam..

Koncim,zacinam mit chut napsat to od srdce.

Ani nevim,co vlastne sleduji tim,ze jsem to sem napsal. Ztrata casu. Zbytecne rozcilovani. Protoze je mi jasne,jak s tim nalozite. Tak,jako vzdy.. Zustane tu par tydnu(kdovi jestli) prispevek,mozna se nad tim nekdo usmeje a k vyvojarum se od nasich supporteru dostane maximalne ujisteni,ze Cesi drzi hubu a krok a ze ochotne nakupuji PB a jsou moc spokojeni s nastavenim hry.. Poplacejte je po rameni,vlezte jim treba do...,protoze co je vam do obycejnych hracu,ze?

Dekuju za precteni.

Fony 1*

PS: Fony 1* je byvaly Temny Elf,ale abych se mohl prihlasit na toto forum,musel bych si zmenit email..:) To je take vtipne. Jmeno lze zmenit(samozrejme za 500PB),ale na forum uz se nedostanete.. Proto musim pouzivat stare jmeno..
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zpětná vazba je vývojářům předávána, jak ovšem s konkrétními připomínkami naloží, to už opravdu DK tým neovlivní.

Ohledně nicku na fóru, máš více v soukromé zprávě.
 

DeletedUser38965

Guest
Naprostno s autorem tohoto vlákna souhlasím, s každou novou aktualizací se polovina věcí (v lepším případě) vůbec nehodí do aktivního hraní

[SPOIL]
[/SPOIL]


Upřímně už jen čekám kdy naši vývojáři v Německu zavedou možnost "Koupit/vybudovat novou vesnici za PB" aneb vytáhni kreditku a vyber si kde chceš aby byla tvá nová vesnice...

Tak jako všichni hraju tuhle hru pro radost z bojů ale opravdu né proto, abych s každou novou verzí, která přijde se snažil zpravit to co udělala aby šlo zase normálně hrát :(
 

DeletedUser36491

Guest
Jackie,

děkuji za názor, firma InnoGames se snaží hru zlepšovat a když se někomu něco nelíbí, máte možnost napsat zpětnou vazbu v příslušném tématu (ZDE), Administrátor hry následně odpoví a pokud má zpětná vazba "hlavu a patu", odešle firmě InnoGames, jak psal kolega výše, opravdu neovlivníme, jak InnoGames s nápady a vaší zpětnou vazbou naloží.

Zkus tedy přesunout tvůj názor ještě do příslušného tématu (odkaz jsem psal výše) a čekej na odpověď.
 

DeletedUser38965

Guest
Děkuji Izmaeli za reakci, ale můj poslední "pokus" o feedback dopadl "ztracením" nebo smazáním mého topicu bez reakce.

Řadový hráč nedostane možnost ani zjistit jak bylo v Německu na jeho ohlas reagováno, jaké vysvětlení/odpověď Inno dalo předaným feedbackem, možná by hráčská komunita uvítala aby bylo založeno forum/topic kde by prostřednictvím Vás mohlo Inno odůvodnit své tvrzení.(myšleno na ty rozumné věci, které CZsupp předává INNU).

Většinou se dozvíme pouze holé věty typu "Inno tenhle návrh zamítlo" a to pouze v lepším případě, protože většina feedbacku (i těch rozumných) se ztratí v zapomnění.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
InnoGames dostává feedback z 30ti jazykových verzí, ani oni nereagují na uplně všechny poznatky ze strany herních komunit. Pokud zareagují na vaše návrhy, nápady či feedback z nové verze, vždy to do příslušné sekce oznámím.

Samozřejmě by bylo super, kdyby reagovali na každou zprávu z naší kominuty a nejlépe do druhého dne, ale to zatím není v jejich silách.
 

DeletedUser39609

Guest
Naprostno s autorem tohoto vlákna souhlasím, s každou novou aktualizací se polovina věcí (v lepším případě) vůbec nehodí do aktivního hraní

[SPOIL]
[/SPOIL]


Upřímně už jen čekám kdy naši vývojáři v Německu zavedou možnost "Koupit/vybudovat novou vesnici za PB" aneb vytáhni kreditku a vyber si kde chceš aby byla tvá nová vesnice...

Tak jako všichni hraju tuhle hru pro radost z bojů ale opravdu né proto, abych s každou novou verzí, která přijde se snažil zpravit to co udělala aby šlo zase normálně hrát :(

Tak ten nejspodnější obdelník mám taky tak...a ze začátku jsem myslel že si ze mě DK dělá dobrej den...a dodnes jsem nerozluštil co je tam vlastně napsáno... :(

Podotýkám že je to takto zobrazeno jen těm...co si platí premiový účet...ti co jej nemají tam mají těch voleb méně a tak je vidí zobrazeny správně...


A jak bylo napsáno v prvním příspěvku...

Všechny volby (třeba nádvoří) se nyní přesunuly ze strany nahoru...tohle však neplatí pro všechny podstránky...
Třeba v panském dvoře jsou stále vlevo (mluvím o prostředí premiového účtu kdy se tam zobrazuje i volba razit mince)...

Ale to je stejně jedno...

Každé "vylepšení" vždy přináší sebou nějakou chybu...kterou je třeba zase vylepšit...a to sebou přinese chybu další...takže začarovanej kruh...
 

DeletedUser18202

Guest
tržište

Potrebujem pomôcť. Po aktualizácii vôbec nevidím ako dlho idú kupci so surovinami a kedy sa vôbec vrátia, akurát viem zistiť koľko ich mám na ceste domov, ale kedy sa vrátia neviem nejak nájsť.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pohyb obchodníků je vidět v Rozeslat suroviny.
 

DeletedUser18202

Guest
re

a vidíš tam za kolko sa vrátia? Predtým to bolo pekne vidieť.
edit: tak už to opravili
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru