Appka

Téma v sekci 'Ideje & Nápady' založené uživatelem Fajcek, 20. bře 2019.

Sdílet tuto stránku

 1. Fajcek

  Fajcek Nový uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  9. bře 2019
  Příspěvků:
  4
  Obdržená poděkování:
  1
  Ahoj,

  netuším, zda tu něco podobného již bylo, nebo ne a nebudu vše podrobně zkoumat, tudíž se předem omlouvám, pokud budu navrhovat něco, co už zde bylo.

  Předpokládám, že tento problém mají i všichni ostatní. V mobilní aplikaci by se celkem hodilo nějakým způsobem vyřešit sdílení vojenských příkazů, jelikož je sice hezké, vědět kdo a kam jde, ale bohužel tato skvělá funkce ztrácí v appce na smyslu, protože nelze zjistit, jaké jednotky příkazy obsahují.. Bylo by celkem fajn, kdyby se jednotky ukázaly po rozkliknutí onoho příkazu a bylo by vše hned jasnější a jednodušší.


  Dále bych také uvítal, aby v appce při psaní zpráv bylo možno nahlédnout i do zpráv předchozích, nikoliv mít pouze velké okno pro psaní zprávy. Takhle si přečtu obsáhlou zprávu, odepisuji na ní, po chvilce psaní už nevím, co bylo na konci předešlé zprávy a je problém.. Řeším to momentálně prohlížečem, ale chodit pouze kvůli zprávám na prohlížeč a pak to zase přepínat na aplikaci, to mi přijde jako zbytečnost..

  Díky,

  Fajcek
   
 2. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.911
  Obdržená poděkování:
  941
  Děkujeme za tvé nápady k našim mobilním aplikacím, my jsme před několika týdny dali dohromady aktuální návrhy k aplikacím, které jsme sepsali a dali dohromady vývojářům hry, kteří si z nich udělali sumarizaci nápadů, které se nakonec budou realizovat. Aktuálně tedy nové nápady k aplikacím neposíláme, ale je dobré tu vlákno nechat, protože určitě budeme chtít i nadále naši aplikaci zlepšovat či stabilizovat.
   
 3. FCS since 2008

  FCS since 2008 Nový uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  24. úno 2019
  Příspěvků:
  8
  Obdržená poděkování:
  4
  Je to jako hrách na zeď.. Nikdy nic z toho co napíšete se nebude implementovat.
   
 4. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.911
  Obdržená poděkování:
  941
  To vůbec není pravda, návrhy, které jsme od hráčů posbírali v první polovině roku, se probraly a několik z nich se implementovalo do hry. Abych byl konkrétní, tak třeba následující vylepšení v naší Android aplikaci:

  - zoomování na mapě
  - přidání možnosti zabíjet vlastní jednotky
  - přidání možnosti posílat hromadné zprávy více hráčům
  - zobrazování dosahu víry kostela na mapě

  Nápady, které nás zaujmou, se zabýváme a snažíme se je v rámci našich sil do hry implementovat, takže určitě má cenu poskytovat zpětnou vazbu a hlásit věci, které ještě můžeme vylepšit.
   
  No More Dreams za toto poděkoval/a.