• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Beranidlo a katapult

  • Zakladatel vlákna DeletedUser189
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
"yeden kluk me shikanowal uzh od 7° thrziiidy do 8° thrziiidy° Bouzhel se mi sthala wec zhe me hodil pod autho° Maaam thakeee skushenosthi s dospelyyymi zhe se then probleeem wykashlali a wuuubec tho nerzeshili° On uzh przesthal me shikanowath ae boyim se ho a maaam nekdy noczniii muuury a wzpomiiinky zhe uzh nwm co daaal° Co maaam delath aby× se snad the× noczniii× muuur zbawila a przesthala se ho baaath ne×ci prze×aaazeth na yinou shkolu lol° w theee shkole nemaaam kaaamoshky thakzhe ye tho thezhkeee° Doshlo tho thak zhe ysem przemyyyshlela o sebewrazhdaaa×°" =oD UmIiIrAaAm, ZhiWOT jE Na hOwNo!!!

tak to jest dobry =oD =oD uz jsem to vyzkousela =oD to co jsem napsala je pravda =o(

k prelozeni viz uzivatel Johndere54
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Akorát co ot dělá v tomhle topicu? Daj to spíš do perliček.
 

DeletedUser

Guest
Ježiš to je písmo :D Chvilku mi trvalo než jsem to rozluštil :D
 

DeletedUser

Guest
dostal som sa ku nejakým názorom že ideálny počet baranov je 213, ale buď nebolo dokázané alebo to bolo na eng fórum tak som to nepochopil :cryviete niekto o tom niečo bližšie?
 

DeletedUser

Guest
213 (nebo možná o pár víc nevím přesně) prolomí veškeré hradby ... samozřejmě pokud žádné neskapne.
 

DeletedUser2029

Guest
Ale kdepak.

213 je hodnota beranidel která znamená, že při opevnění 20 sníží hradby tak, aby to ještě pomáhalo útoku se kterým beranidla jdou.

Nad 213 (pro opevnění 20) sice beranidla i nadále snižují hradby, ale už to nemá vliv na účinek útoku (vojáků) se kterým beranidla jdou. Vyplatí se, pokud následuje (či se předpokládá že bude následovat) další útok. Jinak se hradby boří vlastně zbytečně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ok ďakujem čiže ostanem pri svojej taktike 350 baranov na útočnú dedinku :paladin
 

DeletedUser

Guest
Pří 213-ti beranidlech se snižuje o 10 lvl bonus opevnění pro obránce pro tento útok, což je maximum o který to jde snížit a je jedno kolik jednotek je v obraně.
Ten počet nemá nic společného s bouráním lvl. opevnění, které je závislé na množství obrany a počtem přeživších beranidel. Na některých světech se vyplatí víc beranidel a na některých se nevyplatí ani jedno navíc. Záleží na nastavení vylepšení v kovárně a základních čísel útoku.
 

DeletedUser2029

Guest
Pří 213-ti beranidlech se snižuje o 10 lvl bonus opevnění pro obránce pro tento útok, což je maximum o který to jde snížit a je jedno kolik jednotek je v obraně.
A nezáleží ani na morálce, štěstí, ...

Jenže, to už je spíše do technického koutku, že se počítá odděleně snížení bonusu pro daný útok (a nejde snížit více jak o polovinu) a tam že některé modifikátory (morálka, noční bonus, ...) nehrají roli. A že je zvlášť výpočet pro snížení opevnění (vlastně jakoby ex-post, z vnějšího pohledu) a tam že už se uvažuje vše, jak modifikátory, tak i jednotky v obraně resp. ztráty.

Většině /dle mých praktických zkušeností/ dělá problém pochopit i jen základní rozdíl mezi katapulty a beranidly. "Vždyť obojí přeci sundá opevnění, no ne?"

A díky za upřesnění - neuvažoval jsem technologie v kovárně. Tam to ještě nemám zjištěné.
 

DeletedUser

Guest
mohol by som ešte vedieť koľko baranov mám stavať na svetoch 7,9,13 (tie hrám)
ďakujem :angel
 
Nahoru