• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Beranidlo a katapult

  • Zakladatel vlákna DeletedUser189
  • Vytvořeno

DeletedUser14722

Guest
a co tak sundat sklad, pak může mít těžbu jak chce velkou a můžou mu posílat surek kolik chtějí ale než ho vytlačí na aspoň trochu slušnou úroveň...
 

DeletedUser

Guest
víc jak 250 katapultu je jen ztrata surovin..efekt to ma stejnej jestli pošleš 250 nebo 500..jasny že jde o to jesli ho prorazíš

To nieje pravda... Napis mi suradnice. Uvolni mesto a ja tio poslem 500 Katov. Uvidime ci mas pravdu. Led posles 1200 Na selak, tak skonci na stupni 1

Ked posles kolem 250, tak skoncia na stupni kolem 25.

a co tak sundat sklad, pak může mít těžbu jak chce velkou a můžou mu posílat surek kolik chtějí ale než ho vytlačí na aspoň trochu slušnou úroveň...

Jo to mi urobila jedna nasa farma... Kovarna, sklad a selak... To mesto bolo dost dlho nepouzitelne. Musel som stavat selak a sklad. proste cez velkost skladu ma to nepustilo dal.
Problem je ze sklad je 30 Lvl budova a na to potrebujes vela katov, aby si ho paralyzoval, je tam dost velka rezerva na staveni budov
 

DeletedUser14722

Guest
jak jsem psal je to o doprovodu a množství army co jsi schopen do 1 útoku nasadit. Když víš jak na to, není problém poslat i přes 200 případně až 400 katů. A přitom se slušně silným doprovodem. Tím myslím víc jak 3-5tisíc.
 

DeletedUser

Guest
No ked posles 10 utokov na mesto z toho prvy je obohateny o 1000 baranov, a ten zbytek uz povacsinou masti prazdne mesto, tak je to paseka extremne velka...

Ked si to podpori, tak mi je to fuk, postavim a poslem v dalsom kole... Bez tak katujem len vesky co mam mimo dosah mojej slachty.
 

DeletedUser14722

Guest
taky záleží zda jdeš po aktivním hráči či nějakém taky hráči. První je schopen odhadnout dle tvých bodů a počtu vesnic kolik army posíláš, případně zda fakeješ.
Podmínkou je samo být na příjmu v okamžiku, kdy to posílá. Pak můžeš spoléhat pouze na svou obranu a troch štěstí.
Na tomto světě jsem už několikrát narazil, ale až budu mít vyšperkovanou armu dle svýho, bude to hodně zajímavé.
Docela se na to těším. Jen kdyby nebylo to omezení selákem. Ale i to má svý plus.
Zatím co na mne šly útoky jsem věděl, že i kdybych neměl žádnou podporu kolegů, tak by jen stěží prošly. Sice bych měl vyšší ztráty, ale jemu by se nevrátilo buď vůbec nic, či jen pár desítek vojska.
 

DeletedUser

Guest
Ved to... ja posilam 10 utokov s ocakavanim ze sa nevratia... 3 dni idu a 3 dni sa maju vracat?... kaslat na to... Katy su satisfakce keby chcel nekto uhnut mojim vojackom po tak dlhej ceste....
 

DeletedUser14722

Guest
Na takovou cestu bych je poslal leda že by si mně někdo najal a zaplatil mi předem. Už se těším až to bude možné.
Několik zájemců už mám a vím, že další se ozvou jen co to bude možné. A parťáky mám taky nejen ve svém okolí, ale již i na jinejch kontinentech.
To pak budou hody a srandy plnej kopec až se to rozjede:D :D.
A zejména pak se budu těšit s čím na nás půjdou, aby útok vrátili. Zatím jsem všechny útoky co na mně šly odvrátil bez ztráty kreditu a věřím, že tomu bude i potom. Zatím je to hra nuda. Ale fajn na přípravu je to dobrej.
Pak díky odvrácení útoků mi bude přibejvat jeden předmět pro paldu za druhým a než se vzpamatuji, budu mít všechny.
Tomu potom budu podřizovat i jeho výzbroj(předměty).

Já jinak počítám vždy s tím, že projdu a budu mít zisk. Ale když se nic nevrátí nic se neděje. Vždy mám od toho kdo mne najme na výrobu dalších vojsk.
 

DeletedUser

Guest
Taky nepravda. Ked si vezmes mesto, kde je po 20 000 obrannych jednotek, tak ho s 250 baranmi neprerazis. Skus dat 1200 a zbytek regular army... Hradby klesnu...
 
Nahoru