• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bitva o věž - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

v této sekci můžete volně diskutovat k nové události Boj o věž! Rádi si od vás přečteme vaše názory, co se vám na události líbí/nelíbí.



Děkujeme za vaše názory!
Váš DK Tým
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Myslím že akce celkem dobrá, jen nevím jak probíhalo rozdělení hráčů do týmů protože několikrát se v průběhu události stalo že jeden tým ovládl krátce před rozdělení slávy všechny bojiště takže ostatní týmy byly takřka bez slávy a to i když tam byli lidi kteří klikali a dostali maximálně malinkou cenu za obranu či útok.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je už na tom, jak si to který tým zařídí. Někteří hold byli silnější a preciznější, než ostatní. ;)
Jak přesně probíhalo rozdělování hráčů, netušíme...
 

DeletedUser35151

Guest
mě by zajímalo jak se plní úkoly pro aktivitu a úkoly pro úspěch. Nějaká čísla to tam hodí ale nevím za co díky
 

DeletedUser40852

Guest
Za aktivitu je to počet použitých pluků a za úspěch je to za umístění v žebříčku obrany nebo útoku. Když rozklikneš tu ikonku tak ti to píše při jakém množství použití pluků nebo umístění v žebříčku jsi úkol splnil.
 

DeletedUser43480

Guest
A co vlastně za ty úkoly dostanu? Docela jsem se pachtil s tím, abych byl první v útoku a teď když mám všechny úkoly splněné, tak je mi to stejně k prdu a nic jsem za ně nedostal.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Za splnění úkolů z této události získáš slávu, kterou je možné využít v obchodě s událostí, kde za slávu je možné nakoupit různé položky do hry.
 

DeletedUser43480

Guest
Díky, asi to bylo tak málo slávy, že jsem si ani nevšiml.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser43482

Guest
Zdravím,
událost už sice končí, ale zajímalo by mě, jak se počítají ty body v obraném a útočném žebříčku.Dnes, asi v 10 hodin dopoledne (20 hodin po zahájení kola) jsem narazil na hráče co měl 11 bodů v útočném a 147 bodů v obraném žebříku (má je stále i po 3 hodinách). Pokud by se počítali body stylem 1 bod za každý investovaný bod obrany či útoku, musel by minimálně hrát 30 hodin. Takže, prosím, co mi uniklo? :)
Jinak hra se mi líbí, právě proto se o to zajímám do větší hloubky :)
 

DeletedUser40852

Guest
Za použitý pluk ti to přičte 1- 4 body, buď do obrany nebo do útoku. Po použití všech pluků buď čekáš až se ti za určitý čas obnoví nebo si je dokoupíš hned za prémiové body.
 
Nahoru