• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BOJ o svět 24

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser15723
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser15723

Guest
I když kmenu W24W gratuluji k tomu, že získalo všech 12 tajemství tak se nestrachujte.

44 hodin, který kmenu zbývá k vítězství můžete, jěště pořádně osolit. Když každý hráč a každý kmen pošle útok na jejich vesnice s tajemstvími, tak se povede minimálně jednu dobýt a pokud budou takto rozbití, tak si uvědomte, že pak půjdou sebrat jejich ostatní vesnice, takže z vesela do toho, většina z vás si nepřeje konec světa, tak jim ukažte, že je to tak.

Pokud má S24 skončit, tak ukažte, že to má být konec, na který se bude aspon trochu vzpomínat.

Kdo má šlechtu může zabírat i vesnice okolo, když mu ta vesnice padne, tak ztratí podpory z té dané vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tu to asi nevyriešiš ale každý rozumný diplomat...ako už raz písal zelí... by bez problémov dohodol útoky od ostatných kmeňov aby tajomstva dobili opäť iní :)
 
Je to nejlepší komunikační kanál pro všechny kmeny bez vyjímky. Ano nevýhoda, je že to může číst i soupeř.
 
Stačí jejich vůdci a neboj poslal jsem to více kánály.
 
Ajajajajamjajmjajmjajmjajmja

To ste fakt tak naivní? ;o)
 
Ne jen je tu spousta hráčů, kteří to nechtějí jen tak vzdát a nezaleknou se největšího kmene.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Amjmamjmamjdamjdamjdamj

Jasně. A všici se teď probudí, shodnou se včas skoordinujou se včas a... >>UTOPIE<< ;o)
 
Jde o to že když se stane zázrak a seberou jim 1 z 12 tak se spojí s dalším kmenem a je tu konec znova
 
To s těmi 12 tajemstvím mne připomíná D.K. jinou hru.
O které se tu nesmí psát protože je konkurenční a taky dobrá.
I když některým leží v žaludku.:crazy:yeah
Akorát tam se postaví div světa a je konec HRY. :rofl

Moc se mne to nelíbí s těmi vesnicemi jako tajemství co vymysleli na D.K. :shock
Ztrácí to punc vyjimečnosti a originality.
 
Zpět
Nahoru