• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BOJ o svět 24

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15723
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Za mojim jménem je ta tajemná a dotažená hra :D,jdu tam z5 a budu cpát peníze do nich za to si pořádně zahraju !!!
 

DeletedUser

Guest
Sice jsem z W24W a start odpočtu mam na svědomí, ale i tak chválím, tenhle přístup se mi líbí :) Rozhodně lepší, než nám nadávat do nejrůznějších výrazů, co už jsem si dneska ve zprávách přečetl, je postavit se k tomu čelem a pokusit se něco udělat :)
 

DeletedUser21886

Guest
Já s tím také moc nesouhlasím, ikdyž je jeden z hráčů vlastnící tajemství můj dobrý kamarád, ale bohužel, už s tím nic moc dělat nejde...
Dokonce i jemu jsem za to, co udělal nadával, je to podraz :p :D
 

DeletedUser

Guest
Tyjo co je na chuti vyhrát svět na základě jasně daných pravidel za podraz? :))) Já to asi nějak pořád nechápu :))
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
[SPOIL]I když kmenu W24W gratuluji k tomu, že získalo všech 12 tajemství tak se nestrachujte.

44 hodin, který kmenu zbývá k vítězství můžete, jěště pořádně osolit. Když každý hráč a každý kmen pošle útok na jejich vesnice s tajemstvími, tak se povede minimálně jednu dobýt a pokud budou takto rozbití, tak si uvědomte, že pak půjdou sebrat jejich ostatní vesnice, takže z vesela do toho, většina z vás si nepřeje konec světa, tak jim ukažte, že je to tak.

Pokud má S24 skončit, tak ukažte, že to má být konec, na který se bude aspon trochu vzpomínat.

Kdo má šlechtu může zabírat i vesnice okolo, když mu ta vesnice padne, tak ztratí podpory z té dané vesnice.[/SPOIL]
Tak na nic nečekej a napiš vůdcům kmenů aby na kmen W24W .... UTOČILI a sebrali jim možnost vyhrát. :axe
Zanechte všech válek a společně vytvořte třeba dočasné fórum ve hře a zde se domlouvejte jak na ně útočíte. :hi
Čas Vám utíká ...
 

DeletedUser21886

Guest
Víš co, kdyby jste si to vybojovali, tak by nikdo asi neřekl ani popel, ale tohle je takový divný, očekávalo se, že se o tajemství budou vést neskutečné bitvy, budou mazce.. Ale ono ne, prostě si deset hráčů napsalo a je konec.. Neříkej, že to nechápeš.. :) Mě teda hlavně "mrzí", teda spíš s--e, že přijdu o svoje vesničky :/ Které mě bavily :D Asi ze mě mluví hlavně to...h01*
 

DeletedUser23979

Guest
Nu domluva je domluva.....oni to dokázali...podrazi, přemlouvání, diplomacie je součástí hry...kdo umí, tak umí...
 

DeletedUser11059

Guest
To, že se války vyhrávají z velké části hlavně díky diplomacii a mečem se sekerou převážně až jen jako doplněk tohoto umu, je známé a patří to k lidské historii.
Proto by mě ani nenapadlo (být hráčem tohoto světa), abych soudil zle čin kmenů, které se spojili za účelem dát posbíraná tajemství dohromady a uzavřít svět.
Jediné, co bych na tom asi nechápal je to, že je ten svět a ta hra asi moc nebaví, když to balí tak brzy.
Nadruhou stranu se koukněte na jejich rank ... jako kmene.
1. v OD ranku, 1. v DEF ranku, 1. v OFF ranku
hráči: ... 8 hráčů v top 20 OFF, ..... 5 hráčů v top 20 DEF, ..... 7 hráčů v top 20 OD.
Znám ze hry 3 z nich a všem třem bych to přál, protože to jsou páni hráči (a možná tam budou další, co neznám). Čili si to vlastně v tuto chvíli zaslouží. :hi

A možná v tom ta změna s tajemstvím má být, neustálá hrozba konce světa, spolčování zbytku světa X x za dobu jeho trvání ............ potrapte je, aby si to opravdu zasloužili, nebo nakonec zaplakali nad vejdělkem. :cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tak. Navíc celou dobu všichni nadávali Nezávislím, že neuzavírají diplomacii, a když pak uzavřou 3, tak je to taky špatně, tak já nevím :))
 
Nahoru