• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BOJ o svět 24

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15723
  • Vytvořeno

DeletedUser15723

Guest
Já to jako uznávám, že to co si udělal bylo geniální a jestli se ti to povede, tak ti pogratuluji.

Mě jde spíš o to, jak se k tomu postaví INNO, až se tohle dozví, aby jste do rána nebyli šedivý.
 

DeletedUser

Guest
No to Ti povim úplně přesně :) Když to vyjde, tak strávíme léto u vody :) A když to nevyjde, tak strávíme léto u vody :))
 

DeletedUser15723

Guest
Tak jasně, já jen čekám co se stane.

Druhá věc je ta, že mě nemrzí, že to vyhrajete, ale hra do 300 000 bodů má největší grády když máš 4 miliony a víc, tak tě dokáže rozebrat kmen, ale ne dva tři hráči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja kdyz se zamyslim tak vetsina lidi co jsem ve hre na foru cetl co nam nadava nema zadne velke uspechy v milionech bodu... A povezme si narovinu koho znas bavi hrat jeden svet 3?4? roky? kde uz nevalcis kmen proti kmenu ale hrac proti hraci protoze ste oba prez dva kontinenty pomalu...

Podle me je reseni s tajemstvimi dinamictejsi a dava hre novy nadech nutnosti a hrozby a ja pevne verim ze vam to dokazeme:) Jinak jeste bych podotkl ze jsme vlastimi silami zabrali 9/12 tajemstvi a poslednich nekolik mesicu vevodili veskerym rankum a tabulkam jako kmen, takze bych rozhodne netvrdil ze bychom na to nemeli a nic proto neudelali, Boris tomu venoval veskery cas a vetsina hracu kmene musela hrat podle tohoto predsevzeti coz mnohe omezovalo ci pohorsovalo, ale dokazali se prekonat a skousli to.

A ti kteri doplnili tajemstvi by meli byt zradci? S tim bych take nesouhlasil vetsi na jich jsou take dobri hraci a evidentne zdileji nasi teorii ze babrat se na svete nekolik let je nuda nehlede na to ze se toho vetsina lidi ani nedozije.)
 

DeletedUser30368

Guest
Jestli chcete registruji se tam a sepíši Vám to sám, abyste jim něco dobyli :D

PS: nevím ani proti komu bych šel, ale asi by mne mělo rádo dosti lidí :D
 

DeletedUser34334

Guest
Ja kdyz se zamyslim tak vetsina lidi co jsem ve hre na foru cetl co nam nadava nema zadne velke uspechy v milionech bodu... A povezme si narovinu koho znas bavi hrat jeden svet 3?4? roky? kde uz nevalcis kmen proti kmenu ale hrac proti hraci protoze ste oba prez dva kontinenty pomalu...

Podle me je reseni s tajemstvimi dinamictejsi a dava hre novy nadech nutnosti a hrozby a ja pevne verim ze vam to dokazeme:) Jinak jeste bych podotkl ze jsme vlastimi silami zabrali 9/12 tajemstvi a poslednich nekolik mesicu vevodili veskerym rankum a tabulkam jako kmen, takze bych rozhodne netvrdil ze bychom na to nemeli a nic proto neudelali, Boris tomu venoval veskery cas a vetsina hracu kmene musela hrat podle tohoto predsevzeti coz mnohe omezovalo ci pohorsovalo, ale dokazali se prekonat a skousli to.

A ti kteri doplnili tajemstvi by meli byt zradci? S tim bych take nesouhlasil vetsi na jich jsou take dobri hraci a evidentne zdileji nasi teorii ze babrat se na svete nekolik let je nuda nehlede na to ze se toho vetsina lidi ani nedozije.)
Já bych si rád nějaký svět trvající 3/4 roky zahrál.A člověk nemusí znamenat nic bodově,stačí se v kmeni od začátku prosazovat tak,že i když budeš od kmene úplně mimo,pořád v něm budeš,protože v tom kmenu děláš tolik piplaček,které nikdo rád nedělá.
 

DeletedUser34602

Guest
ešte "tristo" kmenov pospajajte aby ste chytro vyhrali
 

DeletedUser

Guest
sry ale tajemství jsou i na jinych servrech treba v nemecku jak se tomu dari tam nebo ne opravte mne jestli se mylím
jak se tomu dari tam ja si hlavne myslim ze se tajemstvim nebyla venovana dostatecna pozornost od jinych kmenu:p
např anatomie byla nezabraná týden
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Budu sice poněkud OT, ale tento názor mne zaujal:
Já bych si rád nějaký svět trvající 3/4 roky zahrál.A člověk nemusí znamenat nic bodově,stačí se v kmeni od začátku prosazovat tak,že i když budeš od kmene úplně mimo,pořád v něm budeš,protože v tom kmenu děláš tolik piplaček,které nikdo rád nedělá.

To jsi vyzkoušel na nějakém světě prakticky? Nebo jen teoretická úvaha?
 
Nahoru