• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser40852

Guest
Mě by zajímalo, proč na některý hráče vůbec nemůžu. Oni jsou u mě za 20 minut a já je vůbec nemám v nabídce. Takže pokud mi vezmou erb ani si pro něj nemůžu zase dojít. Takže já s touto nedomyšleností končím. Nejbližší erb mám 3 hodiny a pak mi ho vezme někdo, na koho ani nemůžu.
 

DeletedUser31175

Guest
Mě by zajímalo, proč na některý hráče vůbec nemůžu. Oni jsou u mě za 20 minut a já je vůbec nemám v nabídce. Takže pokud mi vezmou erb ani si pro něj nemůžu zase dojít. Takže já s touto nedomyšleností končím. Nejbližší erb mám 3 hodiny a pak mi ho vezme někdo, na koho ani nemůžu.

To je tam také vysvětleno - vzdálenost se počítá od jákéhosi středu tvých vesnic k nejbližší vesnici jiného hráče. Takže vzájemná vzdálenost je odlišná, on tě může mít kousek od svého středu, ty jeho ne, protože máš střed úplně jinde.

Docela drahá sranda,mohla jsem mít premium na měsíc

Nevidím na tom nic drahého, dá se to hrát i bez použití PB.
 

DeletedUser41141

Guest
to je už skoro přes čáru

musím říct že tohle je nejpovedenější obírání o peníze, které tvůrce této hry vymyslel . Hraju mnoho let pod několika nicky ale už skutečně po tomto světě skončím. Už to vůbec není o hře ale o obírání peněz.
Žádnou jinou pointu tato erbová hra totiž nemá . Nezbývá nežli dodat : "bože, tak hloboko to kleslo"

ttokok alias mooody
 

DeletedUser40852

Guest
To s tou vzdáleností vím, ale mně se to nevyplatí hrát. Nejbližšího aktivního co má erb mám 3 hodiny cesty, takže já i když nahromadim erby, uzamknu je tak budu zítra 3 hodiny před koncem kola jen koukat jak mi je někdo kdo to ke mně má necelých 20 minut cesty postupně bere, a já na to budu jen koukat, protože to nijak neovlivnim a na toho dotyčnýho nemůžu. Takže je to dost nedomyšlená věc. Dva dny tu budu něco sbírat a pak mi to díky blbě nastaveným pravidlům někdo vezme?? Díky páni tvůrci ale nemám zájem. Buď změníte pravidla, že můžu na každýho a budem to mít k sobě oba stejně daleko, nebo si to hrajte sami.
 

DeletedUser39812

Guest
podle mě je většina těch odměn na nic, jediné co jsem shledal použitelným a neznevýhodňujícím tolik, je bonus na suroviny a dobu výstavby. Odměny bych dal jiné, např. náhodnou vlajku určitého stupně. Dále také výpočet vzdálenosti je na 2 věci. Pokud vím, vzdálenost se vypočítává od vaší 1. vesnice k nejbližší té protivníkově. Tudíž na pokročilých světech, kde je střed zcela obsazen spoluhráči z kmene, to vyhrávají ti na "pláži" kteří to mají k jiným velkým hráčům blízko, zatímco velcí hráči k ním blízko. A drobnůstka, jestliže je nejvzácnější havran, nemělo by být uspořádání erbů naopak? takto mě to mátlo, myslel jsem si že nejvzácnější je veverka. Další věc, kterou jsem nepochopil je tato:

Budeš-li mít všechny své erby zamknuté, bojovník se pokusí vybojovat náhodný erb, ale šance, že neuspěje bude zvýšena o dalších 80%.

Znamená to, že pokud mám všechny erby zamčené, stačí mi na obranu 1 bojovník, díky kterému budu mít šanci na obranu více jak 20 %, a k tou když přičtu těch 80 % tak mi vyjde více jak 100 %. To logicky znamená, že mi erb nemůžou sebrat, a já si takto můžu nasyslit třeba 15 erbů od každého?


P.S. ještě si toho užijeme, ta událost má 9 kol a my jsme v prvním, přičemž každé kolo má pokud se nepletu 54 hodin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
... Než aby udělali něco rozumného,tak tahají z lidí peníze. Já si zamknul 3 erby a hráč, který má 900 bodů, tak mi jich vzal 12 vč. těch 3 zamčených a přitom to zvádl na 15 pokusů. Dalších mnoho malých hráčů mi pobralo erby bez možnosti si je vzít zpět. Takže malý hráči, kteří neutrácejí za prémko a nejsou prospěšný pro INNO, tak jsou zvýhodněný proti takovým jako jsem já. Fakt logika.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji za korekturu, která úplně ztrácí význam. Ještě to moderátor mohl poupravit tak, aby to vyznělo, že to celé schvaluji. Bude korektura i tohoto článku nebo za to dostanu banán?
 

DeletedUser

Guest
Vulgární výrazy na fórum nepatří, to je vše, co k tomu můžu dodat.
Emoce na základě negativně hodnocené Události na DK chápu, ale porušování pravidel tolerovat nemůžu.
 

DeletedUser

Guest
Slovo b...c vztažený k mé osobě je něco vulgárního? Jenom pro info:

I...t (b...c) je v rámci lékařství zastaralé označení pro člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání při takto silném postižení jsou většinou silně omezené. Česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace.[SUP][1][/SUP] Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou.[SUP][2][/SUP]

Snížené IQ však není jediným kritériem, podle MKN 10 v případě hluboké idiocie chápání a používání řeči omezeno na porozumění základním příkazům a na vyhovění jednoduchým požadavkům. Postižený dokáže zpravidla dosáhnout nejzákladnějším jednoduchým zrakově-prostorovým dovednostem v třídění a srovnávání a také se může při vhodném dohledu a vedení podílet malým dílem na domácích a praktických úkonech. Ve většině případů lze určit organickou etiologii. Běžné jsou dále těžké neurologické nebo jiné tělesné nedostatky postihující hybnost, jako např. epilepsie a poškození zraku a sluchu. Obzvláště časté, a to především u pohyblivých pacientů, jsou nejtěžší formy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemusíš mi dělat přednášku a citovat wikipedie, je to zcela zbytečné.
Jednak se v podobném oboru pohybuju, takže vím, oč běží, jednak jsi napsal dvě slova, které vulgární byla. Vlastě pejorativní, to je přesnější. Vidím, co jsem opravila a můžu obě verze porovnat. To jsou fakta.
Jak už jsem napsala, emoce jsou jedna věc, kultura vyjadřování na veřejném fóru věc druhá.
 
Nahoru