• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

- Brutální START -

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Bethovene, ano v jednom bodě se píše nepovolaná a hned v dalším, že je jedno zda je povolaná či ne, tam by se pravidla měla shodnout :)

Ale Fogoša, jak jsem si osobně poznal je dobrý člověk, jak jedná v hře nevím.

SiTe, to jsem nějak nevěděl asi jsme zrovna nechodil na skype (Pokud myslím SiTeho hospůdku :) )
 

DeletedUser11288

Guest
naprosto typický názor člověka co naprosto neví o čem mluví. Byl si někdy v supportu? Pochybuji, kdyby ano tak takovouhle blbost nemůžeš napsat.

Jen tak pro zajímavost, nesnáším lidi co poruší pravidla a ze své vlastní chyby viní jiné. Porušili jste pravidla, spíš se divím že o tom píšete jako byste na to byli pyšní, jako by to byl hrdinský čin.

a věc pro zamyšlení, víš jak snadno poznat že je někdo blokován drahý pane kolego? Stačí mít práva vůdce kmene a pak snadno vidíš zámeček u jména v Členech kmene. Takže bych donašeče spíše hledal mezi lidmi z vlastního kmene než ze Support týmu.

Ano byl jsem v supportu.

Ne nemas pravdu :) v tom kmebu jsme nebyli 2 mesice a vesnice nam zabrali 3-4 hodiny od blokace :) trochu nahoda, kdyz na nas od nich nesli ty dva mesice utoky nemyslis?

Nejsme pysni na to co jsme udelali, to si asi spatne pochopil co jsem mel na mysli a to, ze si support vyklada pravidla jak chce. Upravuje si je jak chce a co jd nejvic smutne, nemuzes jim ani rict ze se v necem myli, nebo ze udelali chybu, jelikoz v ten moment je to pomluva a urazka supportu , ktera se tresta :) takzr my jsme jen obycejni lidi, sle oni jsou bohove. Kdyby se neco taloveho stalo poprve, mavnu nad tim ruku a nebudu to resit, ale kdyz se stalo neco podobneho jiz nekolikrat tak mi to prijde divne. V pravidlech je, ze muzes svoji stiznost delegovat na vyssi post. Zkus to nekdy az vudes resit neco se supportem a uvidis sam :) zjistis ze ne v mnoha pripadech se mylime... support uz neni to co driv...driv tam byli alespon ferovi hraci. Hraci se kteryma se dalo dohodnoit na trestu. Hraci kteri s tebou komunikovali s jednali s tebou jako se sobe rovnym. Dnes jiz ne...
 

DeletedUser2005

Guest
...pokud bylo kdy možné (což pochybuju) s kýmkoli ze supportu dohodnout se na trestu,potom to nebyl člověk na svém místě,nebyl nestranný...je sice pravdou,že stejně jako my,obyčejní hráči,máme své mouchy a chybujeme,mají je i supportéři...ovšem oni,na rozdíl od nás,své chyby v podstatě přiznat nesmějí,alespoň tedy ne po vynesení špatného verdiktu...nesmějí,nebo nechtějí,to je na každém jednom plošně...ovšem psát zde veřejně,že byla někdy možnost dohody o trestu,není myslím vůbec dobré...jen to mezi hráče vnese neklid a nedůvěru...jsou sice věci,které jsou veřejným tajemstvím,nicméně stačí si je myslet a ne zveřejňovat...spousta lidí si po přečtení toho co jsi napsal,může chtít nechat provést revize trestů které kdy dostali a upozornit na skutečnost,že se neměří stejným metrem...a i když zrovna o tom si myslím taktéž své,psát to nehodlám...:cool
 

DeletedUser34010

Guest
[SPOIL]
Ano byl jsem v supportu.

Ne nemas pravdu :) v tom kmebu jsme nebyli 2 mesice a vesnice nam zabrali 3-4 hodiny od blokace :) trochu nahoda, kdyz na nas od nich nesli ty dva mesice utoky nemyslis?

Nejsme pysni na to co jsme udelali, to si asi spatne pochopil co jsem mel na mysli a to, ze si support vyklada pravidla jak chce. Upravuje si je jak chce a co jd nejvic smutne, nemuzes jim ani rict ze se v necem myli, nebo ze udelali chybu, jelikoz v ten moment je to pomluva a urazka supportu , ktera se tresta :) takzr my jsme jen obycejni lidi, sle oni jsou bohove. Kdyby se neco taloveho stalo poprve, mavnu nad tim ruku a nebudu to resit, ale kdyz se stalo neco podobneho jiz nekolikrat tak mi to prijde divne. V pravidlech je, ze muzes svoji stiznost delegovat na vyssi post. Zkus to nekdy az vudes resit neco se supportem a uvidis sam :) zjistis ze ne v mnoha pripadech se mylime... support uz neni to co driv...driv tam byli alespon ferovi hraci. Hraci se kteryma se dalo dohodnoit na trestu. Hraci kteri s tebou komunikovali s jednali s tebou jako se sobe rovnym. Dnes jiz ne...
[/SPOIL]

na bývalého supportera velmi zajímavé názory. Já po pravdě se supportem věci řešit moc nemusím, protože se snažím pravidla neporušovat, a když jsem něco řešil nikdy jsem žádné problémy neměl.

[SPOIL]...pokud bylo kdy možné (což pochybuju) s kýmkoli ze supportu dohodnout se na trestu,potom to nebyl člověk na svém místě,nebyl nestranný...je sice pravdou,že stejně jako my,obyčejní hráči,máme své mouchy a chybujeme,mají je i supportéři...ovšem oni,na rozdíl od nás,své chyby v podstatě přiznat nesmějí,alespoň tedy ne po vynesení špatného verdiktu...nesmějí,nebo nechtějí,to je na každém jednom plošně...ovšem psát zde veřejně,že byla někdy možnost dohody o trestu,není myslím vůbec dobré...jen to mezi hráče vnese neklid a nedůvěru...jsou sice věci,které jsou veřejným tajemstvím,nicméně stačí si je myslet a ne zveřejňovat...spousta lidí si po přečtení toho co jsi napsal,může chtít nechat provést revize trestů které kdy dostali a upozornit na skutečnost,že se neměří stejným metrem...a i když zrovna o tom si myslím taktéž své,psát to nehodlám...[/SPOIL]

když supporter udělá chybu je nutné to přiznat a omluvit se, zatajování nikdy nepřinese nic dobrého, osobně jsem sám udělal slušný kopanec, nechtěně jsem dal 24h ban jednomu hráči a přitom to měl dostat jiný hráč, byla to moje hloupost a nepozornost, za kterou jsem se hráči velmi omlouval a ban okamžitě zrušil, hráč to vzal v pohodě.... vždy jde o to jak se s hráči jedná.
 

DeletedUser2005

Guest
...tak jsem to také myslel,že je to pouze o tom,jak spolu lidi dokáží komunikovat...ovšem jsou kopance a kopance,stejně jako jsou supportéři a supportéři...ale spíše jsem reagoval na to,že by neměla existovat možnost jakékoli diskuse o určeném trestu...lépe řečeno - smlouvání...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru