• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hrajujá - a zkoušela jsi na casualu již takovou první vesnici od někoho převzít?
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
ted jsem se teprve rozkoukala,ale největší problém je naškudlit na toho šaška,jak s oblibou říká jeden náš kolega:p
 

DeletedUser

Guest
Biblosi, jak to tedy je?
Pokud na jedinou vesnici nefunguje šlechtic, je to dost podstatná informace o fungování světa.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Hrajujá - a zkoušela jsi na casualu již takovou první vesnici od někoho převzít?

v životě jsem casual nehrála, také jsem se odkazovala na některý svět DK (tím jsem myslela svět 1 až 28)
[SPOIL]Pokud Ti nepřítel na některém světě DK dobude jedinou vesnci, kterou máš, tak máš možnost začít znova, zvolit světovou stranu a doporučuji využít tutoriál, kde dostaneš trošku surovin a 5 kopiníků. Pokud jsi měl už nějakou zbroj u paladina, tak ta Ti zůstane. Ty jako protivník můžeš dobýt jakoukoli nepřítelovu vesnici, i tu první. [/SPOIL]
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Ale ted když tě dobijí na některém světě,tak máš možnost se přestěhovat na Casual a ta vesnice co jsi měla jako poslední,půjde s tebou tak jak byla, kromě vojska teda
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Biblosi, jak to tedy je?
Pokud na jedinou vesnici nefunguje šlechtic, je to dost podstatná informace o fungování světa.


No, a co kouzlo objevování? Je přeci napsáno, že je to pohodový svět a v čem by byla ta pohoda, kdyby jsi se strachoval o svou první vesnici? Takže má určitá omezení, na která přijdete, až ho budete hrát. A proto se tam ani nedá přihlásit tak, jako na ostatní světy.
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
no právě,je jen pro ty pohodáře co nikam nespěchají,bych řekla
 

DeletedUser

Guest
No, uvidíme :)
Už jsem zjistil, pro mě nemilou věc, nejde útočit na hráče o 20% a více, menší.
Pokud nepůjde ani ostatní, bude to asi svět pro amatéry a občasné hráče. To nemyslím ve zlém i to se může někomu hodit.
Barbarky jdou zabírat, ale nejsou rostoucí, takže se staví od počátku.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ale ted když tě dobijí na některém světě,tak máš možnost se přestěhovat na Casual a ta vesnice co jsi měla jako poslední,půjde s tebou tak jak byla, kromě vojska teda
Pokud budu na jiném světě opět v kmeni -UWH-, tak nevěřím, že mě někdo jen tak vytluče. Když jsem měla první vesnici na sv.23, na hony vzdálenou od ostatních, tak mi posílali snad všichni z kmene pomoc a na nepřítele faky a nakonec cinc nejhlavnějšího nepřítele sestřelila útokem. Moje první vesnice se od té doby jmenuje na Na střelnici. A chtělo to vydržet, byla doba, kdy mi už spoluhráči doporučovali, abych začala znova, ale jsem tvrdá palice, říkala jsem si, že začnu, až mě vytlučou a zaberou, že odcházet z boje nebudu. Velice cením příkladné spolupráce všech hráčů v kmeni. Pokud bych si tehdy nenasadila do účtu premiák od první vesnice, tak bych to asi neustála. Hra s premiákem tehdy měla jný rozměr, když jsem mohla s pár kopiníky a sekerníky farmit a zadávat stavbu hradeb po 5 stupních.
Pokud by mě podrazili spoluhráči, jak se mi to stalo na jiném světě, pod jiným nickem, tak bych také nezačínala na světě, kde nikoho neznám a nevím, co od nových spoluhráčů mohu očekávat. Pokud by někde ovšem oni hráli, tak bych jim to ráda pod jiným nickem natřela.
tomaso58
No, uvidíme :)
Už jsem zjistil, pro mě nemilou věc, nejde útočit na hráče o 20% a více, menší.
Pokud nepůjde ani ostatní, bude to asi svět pro amatéry a občasné hráče. To nemyslím ve zlém i to se může někomu hodit.
Barbarky jdou zabírat, ale nejsou rostoucí, takže se staví od počátku.​
Pokud je hra takto omezená, doporučuji Ti šoupnout si do účtu premiák a maximálně farmit, abys mohl rychle vyrůst, zaber jednu malou barbarku a jestli je na casualu paladin s ohni, které mají velkou sílu a máš už ohně, tak si postav na obranu vesnici plnou katů (na sv.15 a 23 udrží 6,5 seláku plného útoku) a vesnici nijak moc dál nestav. Počkej, až sousedi vyrostou, abys na ně mohl jít a počítej s tím, abys měl v malé vesnici vystavěnou silnou obranu, která jim útoky zabije. Vytluč si sousedy touto fintou a postupně je farmi a zabírej. Počátek musíš podchytit a nafarmit si maximum surovin. Ale jestli jsi zvyklý na rychlejší svět, tak se Ti tam nebude stejně líbit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru