• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyby - fórum

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Nitramo
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nebojte, snažíme se to vyřešit. Je to trochu složitější.
 
No nevím jak kdo, ale já u Drekta vidím normálně rank, ne tu příšernost.
 
No ja osobne to vidím takto
4k8lki.jpg


Chrome ( posledná verzia ak sa nemýlim :) )
 
Já už také u tebe nevidím tu příšernost (mám Operu), teď je jenom vidět, že nemáš rank..
To vlastně není naše chyba, ale hostingu, takže moc za to nemůžeme a neovlivníme.
 
:D Veď ja som nikdy netvrdil, že je to vaša chyba :D
ale to ako nikto nemá tie ranky v PC/ntb aby ich znova nahral ?
a aby sa vymenili ?​
 
:D Aj ja by som si to všimol, keby som častejšie mazal cookies a cache :D
 
Pokud mi přijde zpráva, tak mi to píše "Oznámení (NaN)". Netuším jaké číslo je "not a number". V normální verzi je to ok.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru