• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 7 - Diskuze nastavení

Meliodas

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jak budou řešené úspěchy když jeden Classic 7 už byl? :)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ano, přesun by měl být dostupný. Pokud není, tak to uvádíme.

Classiců už bylo 6, svět byl resetován a začíná odznovu s pořadovým číslem 7
 

Meliodas

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jak jích mohlo být 6, když mám už úspěchy ze Classic 7?

Screenshot_9.png
 

FinalMasquadre

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Lebo to sú úspechy z predchádzajuceho classicu a nie aktuálne,ide o technickú vec ktorej nerozumieš.Keď sa otvoria uspechy pre classic 7 tak ti zmiznú.


Ja mám skôr dotaz k nastaveniu barbarských a prémiových dedín. Ak bude svet bez barbarských dedín a zároveň bonusové budú iba 0,05/hráč aký zmysel má pomocník na farmenia? Ak bude 1000 hráčov (čo by bol fak úspech) tak to bude iba 50 bonusových dedín na celý svet.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Citovat
Lebo to sú úspechy z predchádzajuceho classicu a nie aktuálne,ide o technickú vec ktorej nerozumieš.Keď sa otvoria uspechy pre classic 7 tak ti zmiznú.


Ja mám skôr dotaz k nastaveniu barbarských a prémiových dedín. Ak bude svet bez barbarských dedín a zároveň bonusové budú iba 0,05/hráč aký zmysel má pomocník na farmenia? Ak bude 1000 hráčov (čo by bol fak úspech) tak to bude iba 50 bonusových dedín na celý svet.
Bude 100 barek a 5 bonusovek na hráče :)
 

wabi95

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
proč je rozdílné nastavení podpor tady na fóru a v hostovacím přístupu nastavení světa?? co teda bude platit??

1694439488280.png
 
Nahoru