• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
No jak vznikl vesmír, to je celkem známo. Totiž ve vesmíru, ve vakuu mohou vznikat vždycky páry - částice a a antičástice. Jen tak. Ale podmínka je, že spolu hned zaniknou (to se provede dotykem těch dvou částic). No a vědci si myslí, že podobně vznikl vesmír, prostě se objevil vesmír a antivesmír. Jenže místo toho, aby zase zpět zanikly, vesmír se začal prudce rozpínat a je tu, jak ho známe teď. Co se stalo s tím druhým, to ovšem nevíme.
 

DeletedUser24497

Guest
No vesmir vznikl velkým třeskem a já nevím z čeho vznikl jak se to stalo. To mi nebere mozek je to na mě moc.
 

DeletedUser

Guest
já si nikdy nějak moc nezabýval tím co bude až půjdu do kytiček - spíše mě vždy zajímalo jak přesně vzniklo i třeba vakuum (vesmír vznikl pravděpodobně z nějaké srážky atomů - prostě na začátku bylo nějaké vakuum - ale co bylo před vakuem - i to muselo nějak vzniknout - nedovedu si představit, že by něco bylo pořád a zároveň /mno jak to vistihnout/ "nebylo") - ale to je prostě nad naše chápání - třeba na to příde někdo v budoucnosti, ale toho se nedožiju. :) třeba jsme jen nějaká "online hra" kterou hraje nějakej slizkej zelenej mimozemšťan :wizard:rofl:rofl

ale tyhle věci radši hodit za hlavu a zabývat se tím, co je :yes

Spíš je lepší. Co znamená nekonečný vesmír? Co je zatím nekonečnem? :dunno
 

DeletedUser

Guest
No za nekonečnem asi není nic, ne?:D Proto se tomu říká nekonečno, protože to nikde nekončí :)
 

DeletedUser24497

Guest
Predstav si zemi chodis chodis a chodis a porad dokola ale kdyby to byla zem placka tak to je zvlastni taky si to nedokazu predstavit.
 

DeletedUser

Guest
vesmír není nekonečný - ale neustále se móóóc rychle rozšiřuje - a mimo něj je nejspíše vakuum - ale kdo ví. Problém je z čeho vzniklo to vakuum - ano - vauum je naprosté prázdno, ale i to muselo nějak vzniknout - nic nemůže být věčně - všechno nějak muselo začít - ale co bylo před začátkem :rofl:wacko:wacko:wacko to je prostě nad lidský chápání :shout:wacko:D
 

DeletedUser24497

Guest
Je, a jsme úplně bezmocný. Nemůžeme nic dělat, to se mi vůbec nelíbí.
 

DeletedUser

Guest
A od těch dob jsem si řekl, že ...
[SPOIL]Nebudu se učit o vesmíru :mocking [/SPOIL]
 
Nahoru