• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
Predstav si zemi chodis chodis a chodis a porad dokola ale kdyby to byla zem placka tak to je zvlastni taky si to nedokazu predstavit.

Řeknu to jinak. Představ si, že zem je kulatá, ale ty jsi placatý. Nemůžeš tedy nikam ,,nahoru" ani ,,dolů" protože tyhle rozměry neznáš, můžeš teda jen doprava a doleva (tedy po zeměpisné délce a šířce). Pak nikde konec Země nenajdeš... A když si k tomu přidáš, že se ta Země rozpíná rychlostí světla, což je rychlost, kterou nikdy nepřekonáš, tak pak si to zhruba dokážeš představit. Jen místo 2D je ve vesmíru 3D a místo 3D je 4D.
 

DeletedUser24497

Guest
Já nechápu jak chtějí udělat film 4D jak chtějí vyjádřit čas to mi njede do hlavy to tam chtějí dát hodiny s časem ale to to nevyřeší jak to dělají?
 

DeletedUser

Guest
Hh, 4D film? To možná nějaký šílený filmař si myslí, jak bude in s tím, když bude tvrdit, že čas je čtvrtý rozměr, takže filmy budou 4D. Ovšem ono s tím časem a čtvrtým rozměrem je to silně pofidérní... Takže to bude nějaká kachna.
 

DeletedUser

Guest
já nevím - já si vystačím s normální 2D telkou a jsem spokojen :blush:pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Sice je to mimo téma, ale když jste tu nakousli ty 4 D filmy - zažil jsem 3D i 4D produkce, a když se s Vámi nakloní hlediště tak, že nevíte, co chytat dřív - jestli 3D brýle na nose, nebo brašnu s kamerou na klíně, tak pak ani pomalu nevíte, co že se to na tom plátně dělo :scratch
 

DeletedUser29967

Guest
Je to trošku mimo téma :) Celou dobu jsem myslel, že se bavíte o smrti, a ono ne :mocking

Já jsem byl za celý svůj život asi 3krát v kině. Sice to mám do kina jen pár kroků, ale nějak mě to tam nebaví. A 3D jsem v kině nikdy neviděl. Když 3D tak na počítači.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, ono některé ty 3D nebo 4D efekty s tou smrtí tak i trochu souvisejí - to když třeba před Tebou vyroste anakonda s otevřenou tlamou nebo máš pocit, že Ti po nohou přeběhlo tisíce krys. Pro slabší a citlivější jedince to musí být šok na hraně bytí a nebytí :shock
 
Nahoru