• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k soutěži

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Za hodinku končí možnost tipovat první kolo a doprovodné ankety, takže kdo se chce ještě zúčastnit, pospěšte si.
 

DeletedUser19189

Guest
Klobuk dole, zahrali ste fakt dobre :D ja som zvedavý zajtra na nas, proti madarom...
 

DeletedUser

Guest
ahoj opet jsem zde bohuzel pres mobil jsem nebyl schopen se zapojit do soutezi i ruznych diskuzi okolo divokych kmenu coz jiste vetsinu lidi mrzi kazdopadne se to pokusim vsem ted vynahradit verim ze vyhrajou nasi takze bud čekyja nebo jak mame ted ten novej nazev takovej peknej nebo slovensko kazdopadne hokej sleduju na stv kam se hrabe zaruba po dvaceti letech uz me leze na nervy ale komentatori na slovensku to jsou srcari ti do toho jdou na plno i ze zapasu island-irsko udelaji finale pecka relax
 

DeletedUser33829

Guest
Ria ria Hungaria
Kia kia Čekia:rofl
Tak tohle se nikdy neuchytí.:pardon První co mě napadne je tak osm let stará reklama na Dacii s marxistickými revolucionáři.:D

Za prvé to ještě stále není oficiální a za druhé nevím co je na tom pěkného.:scratchKomu vadí dlouhý název Česká republika, tak jej vždy mohl psát ještě kratší podobu než Česko a to ČR a název v angličtině by si měli řešit angličtí lingvisté a ne čeští politici, akorát máme v politické reprezentaci čím dál více jedinců, kteří mají pocit, že se musí výrazně zapsat do dějin, že byli vyvolení a neví co vymyslet. Na zapalovači jsem četl Made in P. R. C., předpokládám, že to znamená People's Republic of China. Tak taková zkratka Made in C. R. by byla také kratší.:pardon

Ale především, kromě nových tvarů názvu státu se tu také stále častěji objevují pojmy jako Evropa a Evropan ve smyslu Evropské unie, tak aby nám za 15 let nehrál tým Evropské unie pod názvem Europe. To by se pak při úbytku současných týmů na MS nejspíše vrátili Japonci, ze kterých by měl asi radost Hynek.:yes

Svatoštěpánská koruna dnes nepřekvapila.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Zrovna hokej není něco čím by se Japonsko mohlo chlubit :) a bude to asi trvat dlouho než je zase uvidíme hrát na MS, jako teoreticky jsou sice v první divizi ale zrovna letos se jim nedařilo a tím spíš nebudou na výběru elitní skupiny v nejbližší době, navíc na nás mají zrovna asi hodně dobré vzpomínky :D
 

DeletedUser

Guest
ja jsem pro zmenu musime ukazat svetu ze jsme svetovy cekyja je pecka akorat prekopeme hymnu tam to nesedi kde domov muj kde domov muj zeme cekyja jedine čaký to by slo moje oblibena hororova postavicka
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
dneska drama, držím našim palce ale bude to teda fuška :shock
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Teda to byly nervy! Ale vítězství je doma! :yes
 
Nahoru