• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k poetické soutěži

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zde můžete diskutovat k nové soutěži.


Dobře seřízněte brk, nepřevrhněte kalamář a hlavně, nerozhněvejte si svou Múzu ...



sepblandet31x3fh2jd6hg54525599.gif
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, možná to označíté i za spam, jelikož se soutěže zřejmě vůbec nezúčastním, nicméně prosím aspoň aspoň přijetí mé myšlenky na vědomí.

Osobně rád navštěvuji toto forum, nicméně při projíždění vždy narazím na ostrou zelenou, ve které je uveden název soutěže. Osobně to není něco, co by dělalo dobře mým očím. Chápu, že chcete získat, co nejvíce účastníků, nicméně prosím, aby byl tento nápis alespoň ztmaven.

Jak praví kodex:
Avšak apelujeme na Vás, vše používejte s mírou. Pokud chcete dát důraz na nějakou Vaši důležitou myšlenku, není potřeba ji psát největším písmem a ještě k tomu červenou barvou.

Děkuji za vyřízení mé prosby.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Volil jsem odlišnou barvu od používaných jinde. Jestli přijdu na jiný odstín, změním to, ale klasickou zelenou použít nechci. A jinou barvu také ne, protože celé téma je laděno do zelena. Ale díky za připomínku. Jak která barva bude ve skutečnosti vypadat zde, se teprve učím.
 

DeletedUser31120

Guest
Díky Biblosi že si zveřejnil můj návrh jsem tím poctěn ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, líbil se mi ten nápad, jen jsem ho pojal trochu jinak. Jsem zvědav, jak to zvládnete. Já už jednu verzi mám. Ale zatím nezveřejním.
 

DeletedUser35385

Guest
Este doteraz nemam pb z minulej sutaze a už je tu dalsia ja neviem či sa aj oplati sa súťaže zúčastniť.:scratch
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Body byly včera rozeslány. Nikdy jsme neslibovali, že je dostanete obratem. Přeci jen, musí to projít určitou administrativou, i když je vše projednáno předem.
 
Nahoru