• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k poetické soutěži

Děkuji všem zúčastněným za odvahu to zkusit, vím, že to nebylo zrovna lehké.

I když soutěžících je tak akorát na výhru, přesto proběhne řádné hlasování v týmu - pak bude vyhlášeno pořadí. Do týdne, byste měli znát výsledek.
 
Vyhodnocení soutěže bylo právě zveřejněno.

Body budou rozeslány posléze, všem soutěžícím gratuluji k úspěchu.
 
drolda tu poslední dobou boduje, ještě mu chybí vyhrát i soutěž o nejlepší jednotku.:yes

Výhercům gratuluji.;)
 
Děkuji moc a děkuji zároveň celému DK Teamu za udělení druhého místa... jsem poctěn ;)

Lamac27 :hi

[SPOIL]PS: Shedde na 100 % to dá :D[/SPOIL]
 
:D Ale Shedde - to je jen náhoda - s jednotkou nemám šanci, jen jsem si to zkusil, jak je to asi náročné ;) :D

Každopádně moc a moc děkuju, byla to moc dobrá soutěž a všichni soutěžící měli skvělá díla :great
Gratuluju všem :D
 
Zpět
Nahoru