Diskuse k soutěži

Téma v sekci 'Soutěž o nejlepší přebal knihy' založené uživatelem Biblos, 21. bře 2019.

Sdílet tuto stránku

?

Líbí se Vám nějaký návrh? Pokud ano, přidělte mu svůj hlas.

Anketa uzavřena Čtvrtek v 04:13.
  1. sirmartiniv

26,7%
  2. Shedd,

33,3%
  3. TenM00DY

13,3%
  4. DragonLady

13,3%
  5. Dras39

13,3%
  6. Filantropik

6,7%
  7. Anie

40,0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
  1. tantalena

tantalena Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    19. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    107
    Za prvé to, jak to bylo myšleno, není relevantní; důležité pro zapojení do soutěže je formální splnění kritérií a ta splněna byla. Za druhé je běžné, že přebaly knih mívají ilustrativní charakter. Podobně jako knihy o fotbale mohou mít přebal, na kterém je pouze trávník, pouze hráči nebo pouze fanoušci a nikoli logo FIFA a fotografii fotbalového hřiště s diváky, rozhodčími, fotbalisty a viditelnými všemi čárami, praporky, bránami i únikovými východy z tribun, je normálně možné vybrat z DK motivy středověku a speed kol, když toho se objektivně ta kniha týká.

Nevím, TenMoody, oč ti vlastně jde :) Podobné útoky na mě a obhajoba DK týmu vždy zavání hujerovskou snahou říct si o nějakou funkci v něm. Jestli jsem nula, ok... ale hledej pak někoho, kdo pro české DK udělal víc než já, a to zejména snahou něco zlepšit, nikoli udržovat současný stav - i když i to je samozřejmě důležitá práce hodná obdivu, je-li dělána dobře. Možná kdybys to Noční procitnutí četl, pochopil bys víc :)

2. Shedd

Shedd Zasloužilý veterán Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    245
    Jsem rád za oslovení, že jsem nula a má to i poděkování od administrátora, asi to tedy není urážení, rýpání a mohu zde také oslovovat lidi tímto oslovením?! I když si myslím, že takhle oslovit někoho jiného, tak to bude smazáno.

Dále jsem rád, že jsem svůj příspěvek zakončil nevědomost je síla, protože přesně jsi toho ukázkou, horlivě agituješ o čem skoro nic nevíš.

Tantalena tam měl rytíře, měl tam blesk, což jsou věci týkající se DK, přirovnání fotbalu k hokeji je už moc z cesty, spíše jako kdyby sis chtěl koupit knihu o NHL a na titulní stránce by byla např. hokejka/hokejový dres a napsáno Kariéra Maria Lemiuxe.

Knižní klub prodává svým členům knihy i po telefonu, (kde žádný obrázek nevidíš - jen kdybys to nevěděl, jinak mi to přijde trapné zmiňovat). V katalogu je vždy u každé knížky anotace. Knížky jsem kupoval mnohokrát v životě, vždy přímo v knihkupectví a podle obrázku jsem se neřídil, buď jsem šel s tím, že vím co chci a přečetl jsem si minimálně anotaci, případně i recenze, a pokud jsem na tu knihu narazil až v knihkupectví, tak mě daleko více zaujal název a prolistování knihy.

Buď jsi dítě, jež tu svazácky agituje a které snad ani nečte, natož kupovalo někdy knihu, nebo jestli tím svým postupem skutečně kupuješ knihy, tak sis udělal domou seberezentaci na svoji inteligenci a píše Ti to nula, jež má osobní zkušenosti nejen s kupováním knih, ale i s jejich prodejem (a ví na co lidi nejčastěji reagují - opět je mi trapné něco takového zmiňovat, ale kdyby Ti to nedocvaklo).;)

3. Biblos

Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    824
    Vítězové soutěže byli právě zveřejněni. Děkujeme všem za účast v soutěži a vítězům gratulujeme. Prémiové body brzy obdrží na své herní účty.
    ------

V souvislosti s diskusí výše jen upozorním, že se má diskutovat k soutěžím a ne o tom, kdo jaký je, nebo kdo, kdy, co provedl nebo neprovedl. Dodržujte to prosím.​

4. TenM00DY

TenM00DY Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    5. bře 2019
    Obdržená poděkování:
    10
    Gratuluji výhercům. :)

5. Anie

Anie Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    26. dub 2015
    Obdržená poděkování:
    67
    Děkuji, a taktéž gratuluji dalším vítězům :)

Shedd za toto poděkoval/a.
  6. sirmartiniv

sirmartiniv Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    10
    Také děkuji a gratuluji ostatním výhercům :)

7. Lamač.

Lamač. Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    21. dub 2017
    Obdržená poděkování:
    47
    Gratulace vítězům Anie byla moje favoritka a poté i Martin :)

Anie za toto poděkoval/a.
  8. sakaal

sakaal Support Officer Divoké kmeny - Tým Support Officer Speed Administrátor

Registrace:
    6. lis 2007
    Obdržená poděkování:
    118
    Gratulujem víťazom :)

9. Shedd

Shedd Zasloužilý veterán Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    245
    Tak Anie jsem blahopřál ještě předtím, než sem přišla, tak ještě siru martinovi IV.