• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
:( No, ať je to tak, nebo tak, každému vyhovuje něco jiného; a to, co se líbí tobě, zase pohaní další - aneb, jak psal Biblos, nemůžeme se zavděčit každému
 

DeletedUser44416

Guest
To ano, ale ... Nemohlo by to aspon být 50/50? Nebo jinačí poměr, ale aby to bylo spravedlivý. Takhle to neni vůbec. Aby se do toho započítali jak hlasy lidí, tak hlasy vás, z týmu, co se domluví, co je lepší a co ne..

Opravdu nechápu, jak může soutěž vyhrát někdo, kdo ani pořádně nestáhne a nevloží špeha?
Fakt to tak necháte, aby to vyhráli ti, co to tam daj jen tak na oko, kam se jim to hodí, klidně do vzduchu a seženou si poděkování od známích lidí?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A co brání hráčské komunitě to přehlasovat?
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Soutěž se jmenovala, kde jste špehovali, ne jak vypadá váš špeh. Asi Kolín zaujal spoustu lidí. Ale děkuji, že se tak srdnatě pereš, aby to vyhráli jiní, věřím, že tvůj názor je něco víc než názor ostatních hlasujících.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Woo Woo, možná jsi přehlédl doporučení, které jsi tam ode mne měl, nezapomínej, že nakonec stejně rozhoduje DK tým, jestli jsou zcela splněny podmínky soutěže.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Což nemění nic na tom, kam příspěvek od adellius mířil. Od člověka, který založil účet na fóru ve stejný den, co se zúčastnil soutěže a celkově ma 5 příspěvků, všechny k soutěži.

Na nic jsem nezapomněl, nechtel jsem upravovat příspěvek během souteze, nepřišlo mi to fér a nechal to v původním provedení. Ostatně, aspoň jsem se odlišil od ostatních.

Nicmene, pravidla jsem neporušil, fotografie jsou autenticke, špeha jsem vložil tak jako tak. Pokud budu vyloučen ze soutěže z důvodu nesplnění podmínek, myslím, že to nevrhne dobrý stín na kohokoliv zúčastněných. Stále máte právo zasahovat do příběhu soutěže, na což samozřejmě máte pravo, je to i v popisu soutěže, takze ve finále opět rozhodnete vy.

Teď se jen ukáže, jak moc tato soutěž byla o názorech hráčů nebo jste to tam dali jen tak. Věřím, že rozhodnete s nejlepším vědomím a svědomím.
 

DeletedUser44416

Guest
Ano, ale nekdo, kdo neumi poradne vlozit prave toho speha, by soutez vyhrat nemel. Hlavne kdyz si to podekovani od lidi vyskemral v kmeni, ze??

A co je na tom, ze jsem si zalozila ucet ve stejny den? :D Uplne chaby argument, vytahujes neco uplne zbytecneho. At uz bych se registrovala dva roky predem, tak je to uplne sumak. ;)

Bohuzel nejsem jedina, kdo ma takovy nazor. :) tech lidi je vic. Vim min. o 3 dalsich.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Ať jich je klidně 50, jakože vůbec mě to netrápí. Pravidla byla daná a kdyby je kvůli tobě (vám) pořád někdo měnil, tak příště vůbec žádná psát nemusí. Přeji ti, abys nějaký ty PB vydělala a na to casualu do toho pořádně kopla, hodně štěstí, ahoj.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
A co brání hráčské komunitě to přehlasovat?
Tohle asi přehlasovat ani nelze :D


Hold takhle ta soutěž byla vyhlášena, tak se nedá nic dělat :). A co si budeme? Odměna není zas tak bůhví jaká, aby nás to ve hře dostalo do tempa "top hráčů" (tedy platičů a profi obchodníků), tak nač si dělat vrásky :) Bývají tu i jiné super soutěže, kde rozhoduje talent a né známí, tak se Vám poštěstí třeba tam :) Já to beru sportovně, už při pohledu na množství "hlasů" mi bylo jasné, že se to přehlasovat nedá.. ale tak proč se minimálně nepochlubit zajímavými místy? Příjemný večer všem :Good
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Což nemění nic na tom, kam příspěvek od adellius mířil. Od člověka, který založil účet na fóru ve stejný den, co se zúčastnil soutěže a celkově ma 5 příspěvků, všechny k soutěži.
.
Myslím, že je to nedůstojné takto psát o soupeři, podívej se pod svůj soutěžní příspěvek v duchu přísloví: "Zameť si nejdřív před vlastním prahem!"
 
Nahoru