• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31175

Guest
Právě proto píšu, že nemáte říkat, že je jediný, když to nevíte jistě, ale jinak v pohodě, celkem se vám to povedlo, na první číslo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29389

Guest
Palec hore :thumb
Fakt super... škoda, že o s5 už nieje čo písať :)
 

DeletedUser

Guest
Lord Sipero ... jen by mě zajímalo, podle čeho jsi vybíral představování kmenů s již delší tradicí? Zda jen podle toho, že mají v začátku na s22 již plný stav (100 hráčů), nebo jen podle toho, že je znáš a světy, kde byly a jsou?

EDIT:/

Ještě k magazínu ... jak jsem se zmínil - grafika je dobrá, nové a zajímavé provedení. Ale témata se dost převzala z Paladina (myslilm rubriky) - na jednu stranu je to dobře, čtenář hned od prvního nahlédnutí ví, kam se podívat, ale nějaké novinky v tomto by to asi ještě v příštích číslech chtělo.


Bylo vybráno podle kmenů, na které jsem narazil jistě kmen vilage nebo NES.22 nemají plné stavy právě na opak. Článek jsem pojal v duchu informačním o kmenech, co jsem již já sám někde viděl, o kterých jsme slyšel a o hráčích, které už dle jména poznávám :)

Pokud tam není nějaký kmen, který by tam podle tebe být měl tak s tím už nic neudělám snad příště :pardon
 

DeletedUser11059

Guest
Lord Sipero
[SPOIL]
Bylo vybráno podle kmenů, na které jsem narazil jistě kmen vilage nebo NES.22 nemají plné stavy právě na opak. Článek jsem pojal v duchu informačním o kmenech, co jsem již já sám někde viděl, o kterých jsme slyšel a o hráčích, které už dle jména poznávám :)

Pokud tam není nějaký kmen, který by tam podle tebe být měl tak s tím už nic neudělám snad příště :pardon
V pohodě, jen mě zajímal Tvůj zdroj a jaký přístup jsi zvolil pro začátek. Nic víc a nic míň (asi ;) ).[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Je mi to moc líto, ale já budu nejspíš hodně kritický. :pardon
Grafika není moc originální (jako knížka už vycházeli Dk noviny), ale to by tak nevadilo. Problém je, že forma nemůže být nad obsah. Sice jsem chabrus jen na jedno oko, ale i tím zdravím okem se to špatně čte, některé obrázky a grafy jsou bez zvětšené absolutně nečitelné. Čemu prospívá, že vidím dřevěnou desku stolu, jílec meče a něčí pytlík, když musím neustále zvětšovat a zmenšovat text? Ještě že jsem zvyklí číst kmenové fanziny v PDF. Celkově pak kombinace středověké knihy a barevných fotek nepůsobí středověce, ale spíše jako kronika pionýrské skupiny "Rudý plamen".

Pokud se podíváme na obsah, tak informace ze světů jsou v podstatě obsahově v pořádku. Jak by taky ne, když jste získali informátory z Paladina, jen mě dost zaskočilo, že jsou přehozeny slovenské a české světy, pro což není žádný rozumný důvod jen ten, že to tak Vudcaa chtěl. Abecedně, podle doby startu světů i historicky by to mělo být obráceně. Nicméně, když už jste tak začali, tak už to tak hlavně nechte. Daleko horší by bylo, kdyby jste je neustále prohazovali. Rozhovory, ankety a další články jsou v podstatě ve standartu na, který jsme z Paladina zvyklí. Až na novinky a informace z Inna. Vážně si nemyslím, že čisté převzetí a překlad článku stačí. Jsme komunita hráčů Českých a Slovenských divokých kmenů. Jako takoví máme svůj pohled na věc a svá specifika, která se vždy neschodují s firemním pohledem na věc a měli by být proto ve článcích zohledněny, aby nás informovali a nedráždily. Abych to ukázal na příkladu :

Když jsem přečetl větu "opäť budeme tento rok robiť hlavnú verziu a chceli by sme pokračovať v trende verzií 7.0" usedavě jsem se rozplakal a pro slzy jsem nemohl číst dál. Nevím jak to vidí kluci z inna, ale mě ta věta říká "absolutně jsme to podělali s verzí sedm a v osmičce s tím hodláme pokračovat." Pokud budete tyto informace zpracovali ve vlastním článku, jistě by jste nás podobných šoků ušetřili.

Než mě tu všichni proklejete, obviníte ze čarodějnictví, přikováte na hranici a za stálého opékání mě bude kamenovat, za hlásání bludů a kacířství. Bych rád řekl, že všechny moje námitky jsou vlastně malicherné a nicotné. Dali jste si magazínem hodně práce a celkový výsledek je slovy hodnocení školní mládeže chvalitebný a pokud bych měl zvolit procentuální vyjádření pak svých 79% určitě máte. Nepíši to, proto že by jste to dělali úplně špatně, ale spíše aby jste se zamysleli jestli by to nešlo nějak lépe. Je to první číslo a máte před sebou ještě dlouhou cestu ke 100% dokonalosti, ale máte to hlavní potenciál a chuť to dokázat.
Jen doufám, že se na mě pro tu kritiku nebudete zlobit.:blush
 

DeletedUser

Guest
Musim souhlasit s Ivanitou, zpracování Paladina bylo lepší. Ale bylo jasné, že už jenom vyrovnat se mu bude hodně těžký úkol.
Taky se mi to hodně špatně čte, v texťáku by to bylo lepší...
 

DeletedUser

Guest
Neviem aké máte veľké obrazovky a v akom formáte si to otvárate. Ako som písal, doporučený formát je vždy .pps, tam to máte na celú obrazovku a číta sa to super.
/Len doplním, v .pdf sa mi to tiež dobre číta, niektoré obrázky sú síce trochu nečítateľné, ale nie je nič jednoduchšie ako si hore nastaviť v % väčší stupeň príbliženia.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29967

Guest
Mně se čte teda parádně.

[SPOIL]
vudcaa.png
[/SPOIL]
Nevim, jestli to máte jinak :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru