• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Neviem aké máte veľké obrazovky a v akom formáte si to otvárate. Ako som písal, doporučený formát je vždy .pps, tam to máte na celú obrazovku a číta sa to super.


V pps je to lepší, ale jen do chvíle než dojdeš na grafy a tabulky pak je lepší PDF kde jsi to můžeš zvětšit opravdu jak potřebuješ. Nic míně to stále zvětšuješ a zmenšuješ a zvětšuješ... Pak to není tak uživatelsky vlídné, jako to bylo v Paladinu. Ale je jasné, že pokud máte navazovat na Paladina a jste s ním porovnáváni, je to velmi náročné.


Podle mě je to vaší neschopností ;) :hi
Jednou zestárneš, zrak se ti zakalí a stane se ti, že se na tě nějaký hulvát pro to oboří. Jen doufám, že nebudeš v té době trpět urputnou sklerózou a vzpomeneš si na mě. Pak si budeš drbat hlavu.:hi


n3xt1 - Mám to stejně. Jen mám o 20 let starší optický systém a nikdy nefungoval správně( ne v compu, v palici).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pps je to lepší, ale jen do chvíle než dojdeš na grafy a tabulky pak je lepší PDF kde jsi to můžeš zvětšit opravdu jak potřebuješ. Nic míně to stále zvětšuješ a zmenšuješ a zvětšuješ... Pak to není tak uživatelsky vlídné, jako to bylo v Paladinu.
V .pps si nemusím nič zväčšovať ani zmenšovať, tam to vidím super všetko :)
Mám 15-palcovú obrazovku.
 

DeletedUser29967

Guest
Já nechápu, proč všichni srovnáváte KM s Paladinem... Paladin skončil, což mě mrzí, ale teď je tu nový. Paladin se ze začátku taky s nikým nesrovnával, takhle to klukům z KM dost ztěžujete.
 

DeletedUser

Guest
To já mám uhlopříčku na noťasu 15,4", u compu 19", ale jak píšu to není monitorem, ale očima a grafickým zpracováním.


Já nechápu, proč všichni srovnáváte KM s Paladinem... Paladin skončil, což mě mrzí, ale teď je tu nový. Paladin se ze začátku taky s nikým nesrovnával, takhle to klukům z KM dost ztěžujete.

To přece není pravda. Srovnával se s DK novinami a nějakou dobu si konkurovali.
Jen konkurence a srovnávání s podobnými produkty nás nutí ke zlepšení. Já ještě pamatuji dobu, kdy si žádné produkty nekonkurovali a věř byla to hrůza a děs.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Nu já nejsem nejstarší ale ty grafy opravdu vidět nejsou.......pořád zvětšovat a zmenšovat......

A jinak......je to stejné jak Paladin, jenom s jinou grafikou.....když jsem se koukala na profil Vudci, tak jsem skoro vždy viděla, jak si prohlíži Paladina...tak to bude asi tím...
 

DeletedUser

Guest
Já mám čočky a s nima vidím dobře, ale u toho grafu to prostě musim luštit, obzvlášť křížová tabulka na světě 18 je škoda že vlastně pořádně není vidět na úkor grafiky. Neschopný opravdu nejsem, přesto si myslím že to spoustu lidí odradí a byla to od Ivanity dobrá kritika, takže by jste jí měli spíš vzít k srdci než říkat že je to naše chyba, že vám to šlape.
 

DeletedUser

Guest
taky to blbě vidím, ale to otočení scrollovacího tlačítka mě nijak nezatěžuje :D
 

DeletedUser11059

Guest
Nextiku, vždycky se bude srovnávat ... když něco navazuje. Paladin nenavazoval na nic, byl současník DK novin a ty to pak ukončily. A ještě to srovnávání. Paladin byl ukončen .. ok, bylo oznámeno, že bude nový a hned se mnoho lidí ještě před vydáním prvního čísla zapojilo do debaty, kde již začali srovnávat Paladina s ještě neexistujícím časopisem ... čili logicky to pokračuje i po vydání (a pokud měl paladin nějakou kvalitu, tak jisté srovnání je jen dobře ... pomůže to vychytávat chyby a zlepšovat, aby se nakonec na Paladina ani nevzpomnělo, jako dnes už skoro nikdo ani neví, že byly DK noviny)

aiRboRn an d CCCP ... Podle mě je to vaší neschopností .... to přeci nemyslíš vážně, myslim, že Ivanita byl natolik slušný, že ho ani nenapadlo napsat, že redakce je neschopna zařídit dobrou čitelnost, ba naopak, jen řekl, že jemu se to čte špatně, ale koukám, že alespoň jemu slušnost nechybí. Pamatuji si kolegu na s7 u nás v kmenu, který se na fóru a v PM moc neprojevoval,a le vždy na akce posílal a byl aktivní, pak jednou konečně napsal, že si koupil nové brýle a vidí pořádně na monitor (bylo mu 70 a v době hraní tam pochoval svou družku - jen aby jsi věděl, že tu nesedí jen géniové). Dobré noviny si koupí v trafice člověk, co mu je 15 i 85 ... a pak to je dobrý plátek. Asi to tím Ivanita chtěl říci ... zlepšovat je pořád co.

Ivanito ... Marku, já s grafikou souhlasim, je to trochu jiné, nežli bylo v Paladinovi ..... mě se to líbí (ale souhlasím, že s barevným rázem nesedí ony tabulky ... ale jak je dělat aby zapadly do středověkého stylu? ... to je těžké, nicméně to vizuelně nekoresponduje).

Vudcoo ... jak jsem psal, to že je zachován jistý řád z Paladina je na jednu stranu dobře (hned od prvního čísla dobrá orientace - přehozené světy mi zas tak nevadí), ale taky to pak postrádá takový ten nový duch nového roku. Chce to nějaké novoty.
 

DeletedUser

Guest
A jinak......je to stejné jak Paladin, jenom s jinou grafikou.....když jsem se koukala na profil Vudci, tak jsem skoro vždy viděla, jak si prohlíži Paladina...tak to bude asi tím...

Pravdaže, celé som to skopčil :mocking
---
Inak, kritika je fajn, len neviem ako vyriešiť tie obrázky, tabuľky a grafy, väčšie sa tam proste nezmestia :pardon
---
Odchádzam na 10 dní preč, keby niečo, píšte a pýtajte sa Gagina.
 

DeletedUser11059

Guest
nešlo by mít obrázky (grafy a tabulka a fotky a ....) jako na web stránkách .... že se na pojezdu myší na ně budou dát zvětšit kliknutím? do většího rozlišení?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru