• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
.. to Lord Sipero

at 9
- výsledky válek, které uvádíš. jsou pouze za rok 2010 - jsme lepší;)
- naše sesterské kmeny opravdu nejsou "podřízené".. Každý kmen má ve společenství jeden hlas..
- o nás se psalo podrobně 2x v Paladinu, teď tady - už se docela těším, až si přečtu něco i o našich "nejlepších nepřátelích" =SG=, a -DA- - bez nich by tenhle svět byl už poněkud nudnej..
(a teď jdu najít toho, kdo o mě řek, to co řek;))

(a jinak samozřejmě - kluci - díky za nový časopis a ať Vás to baví dál:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
.. to Lord Sipero

at 9
- výsledky válek, které uvádíš. jsou pouze za rok 2010 - jsme lepší;)
- naše sesterské kmeny opravdu nejsou "podřízené".. Každý kmen má ve společenství jeden hlas..
- o nás se psalo podrobně 2x v Paladinu, teď tady - už se docela těším, až si přečtu něco i o našich "nejlepších nepřátelích" =SG=, a -DA- - bez nich by tenhle svět byl už poněkud nudnej..
(a teď jdu najít toho, kdo o mě řek, to co řek;))

(a jinak samozřejmě - kluci - díky za nový časopis a ať Vás to baví dál:))

Omlouvám se za pochybení ale tento článek byl psán opravdu hodně na rychlo a já bych chtěl poděkovat i hráčům z SV9, kteří mi dodávali info..... V dalším čísle již bude jasné kdo je informátor pro SV9 a bude tomuto světu věnován plnohodnotný článek

Ano je to za rok 2010 dokonce jsem to tam psal mám pocit :)

V dalším čísle se můžeš těšit na podrobnosti zase jiného kmene :)

Omlouvám se za mé pochybení v některých směrech ale na SV9 jsme laik tak doufám že budu ve spojení jak s vaším kmenem tak s ostatními kmeny na SV9 abych tyto mezery zaplnil :)

Díky za připomínky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Touto cestou chci pochválit zpravodaje pro noví magazín D.K.
Konkrétně co psal o cz3 Valerin a jak se zhostil daného tématu.

Podle mne se velice dobře vystihl danou situaci jaká panuje na světě 3. :shout
Doufám,že příště bude mít zase plno zajimavostí pro nás. :hi
 

DeletedUser31175

Guest
V technickém koutku se píše, že jediný script na hromadnou rekrutaci, který nabízel možnost rezerv je ten od SlowTarget. Dovolím si nesouhlasit a označit toto za velikou blbost. Jak někdo může znát všechny existující scripty? Používám script na hromadnou rekrutaci, který mi dovoluje zadávat rezervy; a nejen to, má v sobě i správce šablon a spoustu dalších možností... Navíc od příštích updatů scriptu půjde i šablony exportovat a importovat předávat je tak například se zástupem (ukládají se do cookies). Takže si laskavě nevymýšlejte. :blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Je prima, že se opět napsalo něco o světě jedna, ovšem informace nejsou úplně přesné. Kmen DaS nevznikl až spojením s PH+SRS, ale spojením se SPQR - a to už bylo v minulém roce. Spojení M=M s O.V.M. nebylo v době psaní článku a vydání magazínu ještě dokončeno.

A jen dovysvětlím, neb ve Světě jedna nebyl předtím informátor, tak by někomu mohlo být divné, kde se na jedna vzal kmen M=M, když tam předtím nebyl. I to se stane na kmenech:

10. 04. 2011 19:51 Kmen **M=M* byl založen Tortuga 3. Jedno M patřilo bývalému kmenu M_O_W a druhé bývalému kmenu Mor-ho. Během pár dní se z nepřátel stal jeden kmen.

Jinak ale ten nápad se starodávnou knihou, je vážně dobrý. Přeji výdrž redakci i informátorům. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Lord Sipero ... jen by mě zajímalo, podle čeho jsi vybíral představování kmenů s již delší tradicí? Zda jen podle toho, že mají v začátku na s22 již plný stav (100 hráčů), nebo jen podle toho, že je znáš a světy, kde byly a jsou?

EDIT:/

Ještě k magazínu ... jak jsem se zmínil - grafika je dobrá, nové a zajímavé provedení. Ale témata se dost převzala z Paladina (myslilm rubriky) - na jednu stranu je to dobře, čtenář hned od prvního nahlédnutí ví, kam se podívat, ale nějaké novinky v tomto by to asi ještě v příštích číslech chtělo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V technickém koutku se píše, že jediný script na hromadnou rekrutaci, který nabízel možnost rezerv je ten od SlowTarget.Takže si laskavě nevymýšlejte. :blush
No, je to jedinný všeobecne použivaný a verejne prístupný. Nemali sme odkiaľ vedieť, že ty máš nejaký iný skript ;)
---
Inak, pracujeme na novom webe, ešte neviem ako to vyriešime, možno to nakoniec spravíme tak, že budete vydania sťahovať priamo z fóra ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru