• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nevím proč Tě zajímají PB, když jsi stejně nevyhrál a v dalším kole pochybuji, že se Ti to povede. :)

Jinak navrhuji nastavit 1 bonusovku a 1 barbarku na hráče s tím, že je nebude možné zabírat.

Taky nechápu proč se hlásili do turnaje hráči, kteří nakonec vůbec nedorazí.

Dále si myslím, že když to má být mistrovství, tak by buď:
1) měli hrát hráči, kteří opravdu umí hrát
nebo
2) by měli mít všechny skupiny alespoň vyrovnanou kvalitu, protože to jak to je rozdělený je špatný. Např. včera ráno bylo ve skupině hodně dobrých hráčů, viz to, že ling 5 nebo Imran Zakhajev nepostoupil z prvního kola, i když rozhodně především ling by měl minimálně na TOP 10, tedy na finále, ale když je v základní skupině v jedný skupině cca 8 dobrých hráčů a ve druhé vždy 1, tak to je fakt bída. Např. včera večer tam ani neuměl nikdo hrát, ani nikdo nefarmil, prostě nic, absolutní bída a lehká výhra pro The Best Speed. Dnes ráno byla zas ta kvalita lepší, ale taky nic moc v porovnání s tou první. Takže pro příště si nechte od někoho zkušenýho (kdo speedy hrává) sestavit skupiny, aby byly vyrovnané.
Fakt jsem znechucen, že do semifinále postoupí hráči co se jen regnou a nebo mají na konci 0 bodů, to je o ničem.

Hawk, domluvil jsem. :D
 

DeletedUser

Guest
Hej! :-D
Akoze ja speede hravam a vetsinou sa dari. Ale farmit to som farmil ale keby mam pri sebe aj barbarky . Boli iba na juhovychode ak dobre pisem nikde inde no jedna tam bola co som siel 30sek tam aj naspet s 3k vsetkeho. To bolo vazne blbe.:) a tak vcerajsie vecerne kolo by bolo aj lepsie keby sme tam plny pocet. Nie len 7.:) aj ked som si dost dobre zakatoval na 2 hracov ale speed sa dobre pripravil. Inak na speedoch vetsinou hram na off rank.:) to je ten problemik :)
Mozno nevyhram no to je pravda ale zabavym sa a ide o to viacej sa naucim.:) ale rozdelenia je fakt zle.:)
Este chcem dodat. Mohli ste dat vediet SK supportu aby napisalo ze ci nema niekto zaujem lebo co poznam ludi hravaju anglicke speedy niekedy polske :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
The Best Speed měl nejbližší barbarku 21 sekund s LK, takže si nemyslím, že to bylo jen v barbarkách. :D:D
 

DeletedUser

Guest
A co tak Kondom?? :-D
Ale myslim ze to mohlo byt zabavnejsie :)
Aspon je pb na svety ;-)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jsem tam ja tak bych mel vetsi armu :-D
Ale tak Svaso ti povie jak staval :-D ked som ho katoval :-D
 

DeletedUser31120

Guest
Šachliku, zákaz zabírání barbarských vesnic, bude jíž od příštího víkendu. :)

Navíc, PB dostanou pouze hráči, kteří nebyli potrestání.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já trestaný nebyl, takže já ano. :wacko

A jak budou rozděleny skupiny na semifinále? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru