• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Highlight z konverzace:

[SPOIL]dk.png[/SPOIL]

btw. Kofferkopf, gratuluju, zvolil jsi fakt nejlepší strategii :D
 

DeletedUser

Guest
zase jsem vyhrál jste fakt lamy všichni, nemusím si dokazovat že jsem nejlepsí a vyhrát tuten turnaj, protože nikdo z vás mi nedokáže dát, nějakej sokol co mi prosí nech mi bojovat o 8 místo brečí jak nějaký hráč.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mimo jiné, klasický výzkum je 10stupnový, a hráli jsme s jednoduchým,nastavení toho ms je bída, někdo mi to před pár zpráva cpal , že nechtějí aby hráči brali barbarky, aco se stalo? Na sds vsichni brali jen barbarky nikdo nezabral zadného hráče, má se někdo stát mistr v braní barbarek ze 3,5lvl? Ani neumíte udělat pořádný speed,dobré nastavení ,možná , že kdyby byl v supportu tantalena ta hra i ten upocenej turnaj by stálo aspon za něco.Ale co vy zkoušíte vytvářet, to je mi vás jen líto,samé bludy.TANTALENA do supportu ;)
 

DeletedUser

Guest
No myslim si ze kyby sa nedali zaberat barbarky bolo by to lepsie.
Plus ktomu ma velmi sokovala nasa skupina 1C.
Boli sme tam az 7 hraci :-D
Takze tak..:) :-D
Wotan? Nerozbili ta nahodov nedvano na speede? ;-)
 

DeletedUser36491

Guest
Kral Smrt, no bohužel bylo málo hráčů, neboť je víkend a navíc dnes bylo opravdu skvělé počasí, takže se většina asi nechtělo být u počítače, každopádně pro Vás, co se zúčastnili je to jenom výhoda, protože jste nyní o krok blíže k výhře celého mistrovství.

Co se týče barbarských vesnic, tak děkuji za připomínku, v týmu to projednáme a s největší pravděpodobností již příští týden nebude možné zabírat barbarky.
 

DeletedUser38609

Guest
Inteligentní dát každé skupině jiné nastavení :D My včera měli 1 bonusku na hráče 0 barbarek na hráče. Oni mají dneska 1 bonusku 1 barbarku, tkaže dvakrát více barbarek. Chytré, klobouk dolů Speed Týme:hi
 

DeletedUser

Guest
No mne slo viacmenej o to ze som chcel zazit boj. A plus ktomu jedneho hraca to hodilo medzi vsetky barbarky ale zase mna uplne mimo hry.:) najlepsie by bolo keby su max 5 barbarek jenom na rabovani. Vtedy se zazije krasny boj ;-) zda sa mi ze Adams to uz pisal mistrovstvy v preberani barbarek :-D.
A ktomu pocasiu ano to bolo vazne :). Preto som hral na tablete vonku :-D
A tak ci tak to kolo mi skoncilo 20:30 ked ma dobyli :-D
Inak tych 100PB co vyhrava kazdy kdo postupi sa kedy pripisuju? Pytam sa to preto ze bud som zle pochopil alebo nie :-D
 

DeletedUser31120

Guest
Děkujeme za vyjádření.

Ano, 100 PB dostanete, po skončení MS.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru