• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 70

alki77

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
svět s69 mě nepřijde štastně nastaven . omezeni počtu lidi v kmeni na 25 + posilani podpor pouze členum kmene. pokud je tato hra primarně o kmenech a hračske spolupraci přijde mě toto nastaveni jako krok z5. nevim jestli nějaka dalši omezeni jako ,zakazat odejit z kmene nebo svět bez sběru či co se tu ještě navrhovalo, budou přinosem. raději bych navrhoval nějaka rozšiřeni,pokud je to možne,než omezeni:)
 

DeletedUser43064

Guest
Budete se možná divit, ale i nad takovým nastavením jsme uvažovali. Ovšem určitě by se to nedalo nastavit hned od začátku, ale spíše např. po 200 dnech rozehraného světa. V začátku hry ne, tam se musí kmeny teprve rozehrát a zrno se musí oddělit od plevele. Ale bylo by zajímavé, že po nějaké době by to kmeny prostě museli dohrát tak, jak jsou. Co na to říkáte ostatní?
co je v tom za masakr já založím kmen mám tam dost nových členů které neznám a hlasí se mne do vedení kmene dám jim funkci a když zjisti co ve kmeni je a kdo tam je tak odejde do dalšího kmene a pomali ten původní kmen likviduji proto jsem pro zavření kmene třeba po měsíci mám kamaráda který říká že by to hodně pomohlo on vymíšlí počítáčové hry mám od něj víc nápadů postupně je napíši nebo si o tom promluvíme ve Vsetíně
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, i já bych byl pro nastavení nemožnosti opustit kmen od začátku zahájení světa - přebíhání z kmenu do kmenu a pak útočení na bývalé spoluhráče je nemorální. Poznat se dnes hráči mohou v předregistraci. Tam nemají co vynést, tam ať klidně přebíhají. ;)
 

alki77

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
členove supportu a zastupci admistratora by neměli hrat DK. přijde mě to nemoralni.:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Diskutovat není nemorální. Nebo snad vidíš, že někde na českých serverech hrajeme?!
 

alki77

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
kdysi jste hravali ty wilibald D.A.G., pokud už nehrajete tak vše ok.
 

DeletedUser43064

Guest
Není to snad jedno? PBéčka jsou aktivní, takže je jedno, jaké bude nastavení, maximálně rychlost – jestli to vyhraje ten kdo do toho nasype více za rok nebo za dva, ostatní je irelevantní... :(


Pokud by ale šlo zmrazit obchodování skrz tržiště na měsíc nebo na dva, aby měl každý nárok na stejný start tak by to bylo o něčem jiném
také jsem stejného názoru brutus
 

Deleted User - 3525237

Guest
Ano, i já bych byl pro nastavení nemožnosti opustit kmen od začátku zahájení světa - přebíhání z kmenu do kmenu a pak útočení na bývalé spoluhráče je nemorální. Poznat se dnes hráči mohou v předregistraci. Tam nemají co vynést, tam ať klidně přebíhají. ;)
- v předregistraci nepoznáš, jak kdo hraje, jak kdo vydrží.. zvlášť v krizových situacích.. Mě se stalo, že vedení nechalo vesnice červeným, aniž nám řeklo aspoň "ahoj", případně "vesky jsou volný".. Považuju za nemorální, že oni by mě mohli za zprávu, co vyvedli, vyrazit, ale já bych nemohla třísknout dveřma.. (z podobnýho soudku by bylo třeba rozebrání jinak aktivního hráče, i vypovědění smlouvy dobrým spojencům..)
- celkově mi to smrdí snahou vyrazit ze hry víc peněz.. protože buď budu v kmeni uvázaná - a zároveň mít jakous takous ochranu(aspoň psychologickou) na začátku, nebo do toho prostě vrazím víc peněz, aby si na mě - samotnou - a než si najdu "ten svůj" kmen - moc nikdo netroufal..
 

misovod98

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Byl bych pro povolení více účtů, už teď to takhle praktikuje spousta lidí. Tak proč to rovnou nepovolit, když stejně všichni vyjdou s tak směšným trestem, že je to jako kdyby se nic nestalo.


Jinak určitě jednoduchý výzkum, bez kostela, s věží, rychlost 2, nemožnost měnit kmeny(nebo nějak omezit např. 3x za hru), kmen 45 hráčů, morálka aktivní, noční bonus aktivní, vlajky aktivní, domobrana aktivní, jednotky bez luků, pevnost aktivní, kmenové úrovně aktivní, rychlost jednotek 1.
 
Nahoru