• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži 2v1

DeletedUser11059

Guest
OT:
[SPOIL]Ale vždyť Ty si tu s námi Kvítku pořád hraješ na slepou bábu ... čili jsi hráčka jako Prágl ... hraj a vyhraj. :cool[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Doporučení - dotaz

Zdravím všechny,

určitě se chci zúčastnit, ale zajímalo by mě, jesli je nějaký doporučený editor, ve kterém daný článek vytvořit, nebo postačí MS Word? (verze 2007).
Předem děkuji za odpověď a přeji ostatním účastníkům mnoho nápadů při tvorbě vašeho článku a také mnoho štěstí při konečném výběru. ;)
Zdraví zodiaque, dnes nový uživatel DK fóra.:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
... ale zajímalo by mě, jesli je nějaký doporučený editor, ve kterém daný článek vytvořit, nebo postačí MS Word? ...:)

Článek napiš v tom editoru, na který jsi zvyklý - stejně pak text budeš kopírovat do vlastního tématu zde na fóru - nebudeš to dávat jako přílohu. Důležité je, aby ten editor uměl počítat počet slov - aby tvůj soutěžní příspěvek nebyl ani dlouhý, ani krátký. :hi


No třeba je to určeno jen pro hráče.

Myslím, že úvodní slova "Vážení příznivci tohoto fóra a hry Divoké kmeny ...", jsou dostatečnou odpovědí :)
 

DeletedUser

Guest
Díky moc za odpověď Bibols, hned po škole se do toho pustím. Uvidíme c z toho nakonec bude :)
 

DeletedUser19739

Guest
Bibols, roztomilí překlep:)

Normálně nesoutěžim, ale tohle se mi líbí:) Zůčastním se:) A výměčně poklona DK týmu, nebo tomu, kdo to vymyslel:)
Jen dotaz, smím skopírovat obrázek ze hry? Např. mapu světa nebo znak nějakého kmene...
 

DeletedUser

Guest
Bibols, roztomilí překlep:)

Normálně nesoutěžim, ale tohle se mi líbí:) Zůčastním se:) A výměčně poklona DK týmu, nebo tomu, kdo to vymyslel:)
Jen dotaz, smím skopírovat obrázek ze hry? Např. mapu světa nebo znak nějakého kmene...

Můžeš, ale musí být ještě tebou upraven :)
 
Nahoru