• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser11059

Guest
Dokud jezdil ještě Michael za f .... tak jsem sledoval každý závod a doma se dohadovali, neboť má drahá polovička fandila Mika Hakkinenovi McL. Takže doma byly boje .... pak to ukončil Mika a janča pomalu přestávala sledovat dění a co Šumi odešel, tak jsem už přestal taky. teď už to je spíš sem tam.
 

DeletedUser

Guest
Nápodobně fandil jsem Schumimu a jak odešel, tak Raikonenovi. Jak prisel Alonso do Ferari, tak uz to tak nesleduji a spis jsem fandil Mercedesu a prislo mi sympatické HRT. Letos se občas kuknu. Čeká nás GP Malajsie, což je těžký závod na tipování vzhledem k promenlivosti počasí, takže záleží hodně na kvalifikaci a zkušenosti jezdců. :yes
 

DeletedUser

Guest
Když jsem viděl první závod vetlíka, bylo by to moc jednoduchý, každej by sázel na něj a pak by bylo moc výherců, kteří by se dělili o body )) takhle to bude napínavější.
 
Nahoru