• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser3185

Guest
Bejvávalo, take jsem ji měl vždy měl rád a vždy se citím divně, když vozy z Maranella jsou na trati, ale Alonsa přímo nesnášíma přišel místo Raikkonena, který řišel místo Schumiho, což byli mí oblíbenci.

Mercedes a HRT jsou zatím nahráška až Alonso vypadne a klidně at si přibere Santander!:hi

Mluví mi to z duše :rofl;)
 

DeletedUser

Guest
Pls mohl bych se ještě zúčastnit dalších tipů? protože já jsem si na první kolo netipnul a všiml jsem si že je tady už seznam těch co se do soutěže zapojili... a já bych se chtěl taky zůčastnit
 

DeletedUser

Guest
účastnit se můžeš kdykoli, až dáš svůj tip, dopíšu tš do seznamu ))
 

DeletedUser29967

Guest
Nee :D Uzavřel jsi tipování 5 minut předem... přišel jsem pozdě ;(
 

DeletedUser

Guest
jaj ja tipoval Vettel,Hamilton,Button a to tak taky bylo ale 5 kol pred koncem pak se nechali predjet vseci :D
:cry
 

DeletedUser

Guest
bodovanie

(viem, ze sutaz uz bezi, cize skor nieco do buducnosti)

nebolo by zaujimavejsie keby hrac dostal tolko bodov, kolko ziskali traja jazdci, ktorych tipol? alebo by to bolo prilis narocne pre supportera, ktory tie body potom pocital..
 

DeletedUser

Guest
Tentokrat nevyšel ani jeden :(
1. Vettel
2. Hamilton
3. Button
 

DeletedUser

Guest
HMM úplně blbě :(



[SPOIL]Pro ty, kteří neviděli závod:

1) Lewis Hamilton
2) Sebastian Vettel
3) Mark Webber[/SPOIL]
 

DeletedUser33058

Guest
Fakt skvělí závod a pořadí na čele se neustále měmilo(mimo Vettela) :) Myslím že Heidfelda nikdo na 3. místo netipoval. Co jsem tak počítel tak asi jen 2 lidi maj 2body z GP Malajsie:yes

no vidíš a jako 3 jsem dával Alonsa, kdyby nerozštípal ten spoiler o Hamiltona tak jsem jsem mohl mít celej počet bodů....
 
Nahoru