• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser

Guest
Prosba na autory soutěže

Na toto nikdo nereagoval (asi proto, že to bylo na konci stránky), tak to sem dávám znova(neberte to jako spam, tamto pokud je to možné, tak to smažu):
Toto je spíše prosba na autory soutěže a jistě s ní bude souhlasit většina hráčů. Chtěl bych tímto autory požádat, aby umožnili hlasování kdykoliv a ne jenom 2 dny před závodem. Je to soutěž na dlouhou dobu a jistě se dosti soutěžícím stane, že tady nebudou moct být. Proto by jistě dost soutěžících uvítalo, aby mohlo do závodů hlasovat kdykoliv.
<!-- / message -->
 

DeletedUser

Guest
max prodloužení by bylo možné tak o 2 dny, tzn 4 dny před závodem, hlasovat až do konce sezony není možné, nikdy nevíte co se stane.
 

DeletedUser

Guest
Ha mne vychádzaju všetky 3miesta presne ako som tipoval :yeah:p
Ved sa ani nečudujem pred 4mesiacmi som fortunu ošklabal o 700eur :p
 

DeletedUser30792

Guest
Fakt skvělí závod a pořadí na čele se neustále měmilo(mimo Vettela) :) Myslím že Heidfelda nikdo na 3. místo netipoval. Co jsem tak počítel tak asi jen 2 lidi maj 2body z GP Malajsie:yes
 

DeletedUser

Guest
max prodloužení by bylo možné tak o 2 dny, tzn 4 dny před závodem, hlasovat až do konce sezony není možné, nikdy nevíte co se stane.

Tak to je ale potom problém hlasujícího...
A nemohlo by se to třeba udělat, že ti, kteří by tady na závody nebyli by nějakým způsobem mohli odhlasovat dřív s omluvou? Například do zvláštního fóra?
 

DeletedUser

Guest
Pouze vítez ještě, že jsem ho tam dal den před závodem :mocking
Buttona jsem podcenil škoda
A Heidfel potvrdil, že nepatří do starého železa. Tato sezona bude hodně obtížná na tipování a bude asi především důležité na vytrvalosti tipujicích :hi
 

DeletedUser24669

Guest
no ja dal na prvni weber na druhe vettel a na treti button tak se mi to trochu posunuluo
 

DeletedUser30792

Guest
Mám takoví návrh, ale asi až pro příští sezonu. Že by se také typovalo na celkového výtěze a i na druhé a první místo celé sezony:) bohužel tet už je na to asi pozdě...
 
Nahoru