• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži PF

DeletedUser34582

Guest
No mi tu môžeme písať keď aj tak s tým nič nenarobíme tak by to bolo ľahšie aj pre nás pretože väčšina z nich by vypadla kvôli zlej veľkosti :D
Oni nam to chceli sťažiť :D
 

DeletedUser

Guest
Pánové pánové, než tu začnete vykřikovat že se to mění v průběhu soutěže, tak si laskavě zkontrolujte datumy, soutěž začala dnes a rozměry byli měněny včera, to že nějací rychlíci začali dělat včera, je jen jejich aktivita.

Taky se mohlo stát že návrhy dané před začátkem se nebudou počítat .....

Nehledě na to jsou tam max rozměry, můžou být menší, ovšem nebude to vypadat dobře ...
 

DeletedUser34582

Guest
ok tak sorry ale dufam ze si to budete kontrolovat a davat pozor je ich tam dost ktore nesplnuju poziadavky :D
 

DeletedUser29278

Guest
Nikde není napsané, že jsou to max. rozměry.
A pak, když jsem se včera koukal na zadání, tak byl konec soutěže 3.1.2012, takže se mohl změnit i začátek.

To jen připomínka, mě to je jedno jak to bylo, dal jsem to tam dnes.
 

DeletedUser

Guest
To jsi asi nekoukal dobře, začátek a konec je pořád stejný.
 

DeletedUser29278

Guest
Dobře, možná jsem se překoukl a viděl jsem tu 3 ze začátku a zbytek data z konce soutěže. Je to možné, nepopírám to.
 

DeletedUser32568

Guest
Pánové pánové, než tu začnete vykřikovat že se to mění v průběhu soutěže, tak si laskavě zkontrolujte datumy, soutěž začala dnes a rozměry byli měněny včera, to že nějací rychlíci začali dělat včera, je jen jejich aktivita.

v tom případě by bylo lepší kdyby byla soutěž uzamčena před začátkem ne ? takhle jenom vznikají zbytečný hádky, který by nemusel bejt, kdyby jste si to pořádně ohlídali ;)

Taky se mohlo stát že návrhy dané před začátkem se nebudou počítat .....

to aby se návrhy před začátkem soutěže nepočítali by bylo spravedlivé a ušetřilo by vám to spoustu práce ;)

Nehledě na to jsou tam max rozměry, můžou být menší, ovšem nebude to vypadat dobře ...

je tam napsána max. velikost ale výška a šířka tam to max nemají takže tím stanovujete přesné rozměry a eliminujete spoustu prací (což je dobře jak pro nás tak pro vás :D)

angelinocz napsal/a:
To jsi asi nekoukal dobře, začátek a konec je pořád stejný.

to ale nejde dokázat, protože jakmile tam je editace mohlo se editovat cokoliv :D nehledě na to, že poslední dobou je zvykem DK týmu prodlužovat veškeré soutěže, protože se Vám nechce rozdávat PB aktivním :rofl:mad
 

DeletedUser32568

Guest
nemá náhodou někdo popletený datum ? :D:D v pravidlech je, že soutěž končí 8.1 a je 4 a všechna témata jsou locked :D:D
 

DeletedUser

Guest
no vidíš to, jsem to popletl s jinou sekcí :D, díky .)
 
Nahoru