• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži PF

DeletedUser

Guest
chci se zeptat

chci se zeptat musí to být pf a nebo to může být štastný nový rok...... vám přeje atd.....
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mám dotaz, když jsem chtěl soubor přidat, tak mi to napsalo (už přeloženě) toto: Váš soubor 417,5 KB bytů přesahuje limit fóra 19.5 KB pro tento typ souboru.
Co s tím, nebo kam jinam to uložit, aby se to započítalo do soutěže?
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den chtěl bych se zeptat, když jsem udělal PFko ve Wordu kam ho mám vložit aby se započítalo do soutěže. Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser34582

Guest
Čau,
Otázky odomňa :D
Motívy DK to znamená že tam môžem dať napr obrázky z dk atď ak to správne chápem ?? :D
To ako napr. ak tam dám nejaky nápis : PF 2012 tak tam mam dať aj nejaky text ako napr. Všetko naj. do nového roku ?? :D
 

DeletedUser

Guest
..

Zdravím.. mohu to přání vkládat už teď ? dík :)


PS: pro DEKUS !!!!!! když si to udělal ve WORDU tak dej printscreen, pak si dej vložit do malování a odtamtud to ulož třeba jako jpeg.... :):)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
No já teda nevim :)
Přes ImageShack jdou jen soubory v .jpg (bohužel neumím zacházet s PrintScreen(nevím kam to uloží fotku) ani s online photo,..
Dále mám problém s posíláním přes poštu,.. prostě celý špatný
Proto, byl by tu nějaký jiný způsob, nebo snadné řešení (popř. vysvětlení jak zacházet,..)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Mám dotaz, když jsem chtěl soubor přidat, tak mi to napsalo (už přeloženě) toto: Váš soubor 417,5 KB bytů přesahuje limit fóra 19.5 KB pro tento typ souboru.
Co s tím, nebo kam jinam to uložit, aby se to započítalo do soutěže?

Co to je za soubor ?

Edit , ááá už vidím world, )

Tzn.
Print Screen (často zkracováno jako Prt Scr, Print Scrn, Prt Scn, Prt Sc nebo Prnt Scrn) je klávesa, která se na většině klávesnic nachází mezi klávesou F12 a Scroll Lock. Její funkce není závislá na aktuálně spuštěném programu.
Po zmáčknutí této klávesy se sejme obraz, který je na monitoru a uloží se do schránky. Kombinací kláves Ctrl+V jej lze dále vložit do grafického (např. CorelDraw, Adobe Photoshop, Malování ve Windows) nebo jiného programu (Word, Open Office Writer). Kombinace Alt+Print Screen sejme pouze aktuální okno.
Unicode má pro Print Screen speciální znak ⎙ (U+2399).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru