• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser37052

Guest
Podle mě je dobře, že to bude hodnotit DK tým, protože by většina sdílela ten odkaz, jako to funguje na facebooku.. by chtěli like, a to by pak bylo oničem protože, by vyhrál ten co to rozeslal nejvíce lidem ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
Myslím, že můžou hlasovat jen registrovaní hráči ne? :)
 

DeletedUser36491

Guest
Mohu se zeptat proč vítěze vybírá DK tým a né hráči hlasováním..??
A ještě proč sou tam zase ty kličky ,že Dk tým může zadání zrušit či změnit-:))
Je to podobné ,jak výběrová řízení v celé republice.

Dle mého by o vítězi měli rozhodnout hráči a né DK tým

Kdyby rozhodovali jen hráči, tak stačí si založit pár účtu a vyhraješ.
 

DeletedUser34217

Guest
To je asi pravda :wackoProto je lepší ,když o vítězi rozhodnete vy:Ds přihlédnutím na hlasování.
Jen mi to jen trochu divné ,přečtu si to ,ale vlastně můj názor je na nic ,jelikož rozhoduje o vítězi uplně někdo jiný.

Je to prostě česká povaha ve všem musí být nějaký podvod.

Pokud někdo chce tolik těch 500 bodů ,tak ad si založí ty účty a pak se těší z výhry.

A nebo by se dalo třeba lidem více důvěřovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vidíš, ty tu kážeš o české povaze a podvodech, ale vůbec nás neznáš. Tak jak můžeme věřit, že se mezi všemi soutěžícími nenajde jedinec, který se toho nepokusí využít? To je ta česká objektivnost. :hi
 

DeletedUser31120

Guest
rychliku u každé soutěže rozhodne Dk team ono stačí podstatě si napsat kámošum a hned můžeš vyhrát což je nespravedlivé ... !!! to by se mohli brzy soutěže zrušit


A jinak Dk team hlasujte pro výherce poctivě nemysli si že DK team hlasuje jen ze své vůle

Nech se překvapit a uvidíš rozhodování je i tak těžké pro DK team
 

DeletedUser30368

Guest
Rychliku, jsme spravedlivý a hodnotíme bez sympatií. (Na FB už mi dva nejmenovaní hráči napsali, že chtějí můj hlas, obě strany to berou z humorem :) )

Dále nechat hlasovat jen hráče, nemusí ani podvádět, ale stačí mít dost kontaktů atd.
Např. já kdybych nebyl v týmu mohu rozeslat mezi xy hráčů, abych dostal jejich hlas a to bez podvodů (Morálka už je jiná věc)

Rád bych, aby jsi příště nevolil slovo podvod ve spojení s DK týmem, nebo jeho členy.
Pokud jsi někdy považoval výsledky za zmanipulované, nebo neodpovídající stačí se ozvat v tom Tě budu podporovat ;)
Zelí
 

DeletedUser34217

Guest
Vidíš, ty tu kážeš o české povaze a podvodech, ale vůbec nás neznáš. Tak jak můžeme věřit, že se mezi všemi soutěžícími nenajde jedinec, který se toho nepokusí využít? To je ta česká objektivnost. :hi

Ale já nekážu o české povaze:D .O té kážete přeci vy tím ,že hráčům nevěříte.
Já zase po Zkušenostech zde nevěřím vám.
Je pravda ,že se to tu ,ale mnohem zlepšilo.

soutěž sleduji svůj hlas jsem dal a jak to dopadne rozhodnete vy.
Tudíž si ,ale myslím ,že nějaké hlasování je tedy úplně zbytečné:(

A to ,že mi tam někdo napíše nějaký červený reputace ,za můj názor je mi celkem fuk ,raději si přečtu názory zde ,než nějaké anonymní reputace,rád si přečtu komu se co líbí od něho a také svůj názor každému řeknu.
než se jako zbabělec za něco schovávat.:wacko

Ale souhlasím ,že by se to dalo ovlivnit .

Prostě si myslím ,že pokud to jako lidé chceme někam dotáhnout ,tak se jim musí začít věřit a zkusit to.

Proto prosím zkuste nechat hlasovat lidi a já pak ,když tam bude podvod klidně těch tisíc premium pošlu ad je spokojen.
 

DeletedUser36641

Guest
Ještě by sis je poslal sobě :D :D

Jinak zelí, já Ti o hlas nepsal, ale asi napíšu, ale budu to myslet vážně :D
 

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL][/SPOIL]
rychliku u každé soutěže rozhodne Dk team ono stačí podstatě si napsat kámošum a hned můžeš vyhrát což je nespravedlivé ... !!! to by se mohli brzy soutěže zrušit


A jinak Dk team hlasujte pro výherce poctivě nemysli si že DK team hlasuje jen ze své vůle

Nech se překvapit a uvidíš rozhodování je i tak těžké pro DK team

Konečne nejaký rozumný názor.
 
Nahoru