• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno Vytvořeno
Dá se někde zjistit, kdo pro koho hlasoval? :)
Jinak přeji všem zúčastněným a mě :D :D hodně štěstí :)
 
No, dřív se daly ankety nastavit i tak, že dokud jsi nehlasoval, viděl jsi, kdo hlasoval. Ale jak je to v tomto změněném fóru jsem tedy ještě nezkoumal.
 
lotosový kvítečku

Ahoj

ted nwm jestli jsi se už účastnila nebo ne, ale pokud ano tak předpokládám, že tvůj výkon je ve veších :D pokud jsi se ještě neúčastnila a zvažuješ tak si troufnu tvrdit, že to bude zase v býsnické formě :)

pokud se budeš účastnit můj hlas automaticky patří tobě. Čestný slovo. koukala jsem že jsi dostala premiáky jak za výhru ve vzpomínkové tak za druhé místo ve valentýnské
klobouk dolů.

když se ti podaří vyhrát i tuhle soutěž neposlala by jsi mi nějaký premiáky? :D Moc by se mi šikly (je to jenom sranda):D
 
Zpět
Nahoru