• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
:D ja chcem to tričko :D :D
Ale aj tak ešte nechápem tú súťaž :D ale tak nevadí no :D musím si to znovu prečítať :D

takže..našou úlohou je vytvoriť dedinku rovnakú ako je v hre(čo sa týka umiestenia budov) ale tie budovy sú vlastným návrhom aj okolie vlastné ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Prostě musíš namalovat náhled dědiny podle vzoru co sem dodala Indi
 

DeletedUser33829

Guest
Podle mě je dobré napřed vyhrát, a až pak se bavit o odměně:)

Já bych řekl, že opačně.:mocking

Já si kupoval před třemi lety notebook, po roce a půl odešla základní deska a člověk věděl, kam se obrátit s opravou, ale nemám zkušenosti s kupováním věcí (takhle drahých) ze zahraničí, a tak taková otázka není na škodu, obzvlášť, když ty výhry nevyrábí právě firma InnoGames, ale jiná firma je za to zodpovědná.;)

Jestli ten mobil bude či nebude potisklý, taky není na škodu vědět, ta zelená žárovka je hrubá.:greatLogo DK se mi nelíbí.:pardon Mohli vymyslet soutěž o logo DK, bylo by to lehčí a účastnilo by se více lidí.;)
 

DeletedUser34582

Guest
No hej, ale to mám podľa toho prvé niečo nakresliť ?
 

DeletedUser31120

Guest
Druhého nebo třetího budovy musí být na stejném místě mě to jde hodně blbě
 

DeletedUser34582

Guest
aha zložité :D ale ide o to aby budovy boli vlastným návrhom nie ? :)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Chci se zeptat obrázek už mám namalovaný už jen vyfotím a dám do soutěže snad se bude líbit, ale nemám tam kostel, chci se zeptat jestli tam musí být, hraji ve světě kde kostel není a mám sním málo zkušeností...

Předem díky za odpověd'.
 

DeletedUser19739

Guest
Kostel musí být ve všech jazykových verzích, které kostel obsahují, což čeština je, tudíž, aspoň myslím, i kostel. Je to budova jako každá jiná...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru