• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Áno to že kto čo vyhrá a tak viem shedee. Len to že skade a ako tie ceny človek dostane má zaujímalo:hi
 

DeletedUser33829

Guest
Třeba Ti pošlou obrázek na e-mail a napíší, abys si ho vytiskl na tričko.:rofl Myslím, že pošta třeba a to nejen do Česka, ale do Ruska nebo USA je výjde dráž jak samotný obsah.:rofl

Alexi, přemýšlej, je naprosto jasné, že kdybys vyhrál hmotnou výhru, že budou po Tobě chtít adresu a jméno.:blush

Na to bych se jim vykašlal.:p By mi pak poslali trestní oznámení.:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser35385

Guest
Však som si aj myslel že poštou. Ale už som unavení a už mi to tak nemyslí.:D hmm ale skade a od koho. :scratch a to je jedno nejdem viac spamovať.:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Prima, raději přemýšlejte nad grafickým návrhem vesnice. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Já bych měl k těm iPadům dvě otázky.:yes

1. Budou funkční a se zárukou?:hi
2. Budou bez loga DK a InnoGames?:pardon
 

DeletedUser36491

Guest
Shedd: Na tyto otázky ti neodpovíme, neboť nevíme odpověď, ale určitě budou funkční :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravim, jen bych dodal, že odkaz ve zprávách, který jste hromadně rozeslali, není funčkní, resp. přesměruje vás na stránku, na které vám to píše, že nemáte dostatečné práva či co (alspoň mě to tam tak nějak psalo, viz screen).
dkchyba.png

Tak nevím, jestli je chyba jen u mě, nebo u všech :)
 

DeletedUser36491

Guest
Ano, vyskytla se chyba, to nejen u tebe. Omlouváme se za potíže.
 

DeletedUser31120

Guest
Dneska zahájím malování na papír jdu si do obchodů koupit kupu A4 :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru