• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Česká jazyková verze má kostel, takže s kostelem.
Bez kostela dělá arabská jazyková verze, neboť mají mešitu místo kostela.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Dobrá díky za odpověd', ještě že jsem se zeptal.:hi
 

DeletedUser34582

Guest
Halooo :D Takže to ide len o obkreslenie dediny ?

a má to byť farebné ? keď to chcú pchať do grafického balíčka ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Drekt: Ano, musíš graficky udělat takovou vesnici.
hraberuka: Založíš si téma ZDE a vložíš tam svůj obrázek, pokud se ti to nepovede, tak tam dej jenom odkaz a já ti to upravím, musíš obrázek z počítače nahrát např. přes www.rajce.net.
 

DeletedUser34582

Guest
To nebola príliš technická odpoveď :D keďže ono to je všetko graficky :D
Ale tak v podstate mám nakresliť čo je v hre... :) to chápem :D a vyfarbiť či nie ? :D
 

DeletedUser36491

Guest
Jako to máš v přehledu, musíš to tak udělat. Je na tobě jaký způsob grafiky zvolíš.
Taktéž je na tobě, jestli to bude barevný, či nikoliv.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Mám ještě jeden dotaz, když už to mám ten obrázek tak jak dobře čtu chcete tam ještě fáze těch budov jak se postupně vyvíjejí ? Jestli ANO tak mohu to udělat na vedlejší papír protože přes celý papír mám obrázek jen té vystavěné vesnici... A zajímalo by mě jak chcete dát výherní obrázek do hry, když bude třeba na papíře...

Předem děkuji za odpověd'.
 

DeletedUser36491

Guest
Byzanticy: Stačí jedna fáze těch budov, ta poslední , ale pokud chceš vyhrát, tak by jsi měl/a udělat všechny fáze každé budovy.
Jako je to na WIKI.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru