• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Naposledy upraveno:

DeletedUser31120

Guest
Myslím že tohle říká úplný opak, tak proč krmíš nesmyslama?

Jinak, abych nebyl OT... Souhlasím s tím, že DK nejsou o obrázcích... Ale když si dávám profilový obrázek nebo nedejbože vedu kmen, mívám problémy se do limitu vejít... Ne až tak s velikostí (kB), jako spíš s rozměry - musím pořád zmenšovat a ořezávat a pak není rozpoznat smysl a důležité detaily:)

Pokud sis to četl dobře tak zde uvidíš že nemáte koentovat návrhy hráčů od toho tu je tato diskuze !!!
 

DeletedUser

Guest
Lamači klídek... Ty vykřičníky nejsou potřeba.

Pokud je to myšleno na komentáře v jednotlivých tématech, tak se omlouvám, ale bylo to formulované tak, že jsem to z toho nepochopil (zvlášť když zrovna sem žádný z hříšníků nepíše)...
 

DeletedUser

Guest
Navrhuji aby bylo možné zástupu omezit práva, hlavně mazání oznámení a tak...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Návrhy nepiš zde v diskusi - zde se o tom jen diskutuje - návrh napiš jako samostatné téma zde :hi
 

DeletedUser34468

Guest
paladin s křížem

Ahoj, co si myslíte o další věci pro paladina která by dala víru vesnici která není pod kostelem?
 

DeletedUser30193

Guest
já jsem proti!l je jednoduché dostat pod víru všechny své vesnice.
 

DeletedUser30193

Guest
to nemusíš.nezapoměn že kostel působí i na tvoje vesnice vo okolí.takže 1 kostel může pokrýt i 5 vesnic
 
Nahoru