• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser

Guest
:) to i na stupni 1, podle hustoty osídlení :D
na stupni 3 mám asi 36 vesnic...

ale zpět k tématu, špatnej nápad to není, obránce by to uvítal... útočník by na tom naopak pohořel a nevěděl by ani proč... má to své pro i proti takže by to nebylo nejhorší, přesto za sebe jsem proti... už kvůli tomu, že mám obavy ze zavádění na starší světy a tyhle zásahy do strategie považuju za nevhodné :hi
 

DeletedUser34468

Guest
:)

to matuh: OMG jde mi o vesnice co zabereš třeba v hloubi nepřátelských kde potřebuješ rychle a účinně bránit. To pak paladina s předměty nepotřebuješ na nic... neni přeci problém zazdít pořádně vesnici a nepoužívat ohně na katy atd... :) OMG proč se někdo takový s takovýma argumentama pouští do diskuze :)

mě přišlo zcela nevhodné, že se zrušili vojenské tábory! Asi nejlepší věc od začátku kmenů.
 

DeletedUser34342

Guest
Rozhodně bych uvítala, kdyby se dala možnost zrušit/stornovat příkaz k aktivaci PÚ..dejme tomu na určitý časový limit. Už se mi stalo 2x, že jsem ho omylem aktivovala pod stejným nickem, ale na světě, na kterém téměř nehraji :(...dost mě to otrávilo. Myslím, že nebudu jediná. Tak, jako jde zrušit příkaz k výstavbě budov nebo pokyn k útoku či obraně....
 

DeletedUser11059

Guest
Miko, ale hloupě by se dělilo aktivní PÚ dle dní již využitých a nevyužitých (třeba, že by se vrátilo 190,4 bodu) - ne že by to asi nešlo. Asi by muselo přijít něco takového, jako třeba při rušení staveb, kde přijdeš o část surovin (znáš to, za "hloupost" se platí). Čili třeba PÚ na měsíc stojí 200 bodů a je to cce 4 týdny. Pokud ho aktivuji a do týdne zruším, vrátí se mi 3/4 aktivovaného PÚ (150) - a to platí při zvrácení zpět v celém prvním týdnu. Jakmile by se načetl druhý týden, hned by se vracela 1/2 bodů. Čili jako u volání dříve. Při načtení další minuty nové peníze a je jedno, zda minutu provoláš celou. Ale šlo by body vracet. Rozhodně jsem taky pro, ale spíš v takovém znění.
 

DeletedUser30264

Guest
re

To si rozumný hráč počká a ještě před ukončením 2 týdne(kdy by se vracela1/4 bodů) by dal stop...tím pádem by o nic nepřišel...
 

DeletedUser11059

Guest
Každý být zas tak rozumný nemusí a co když to prošvihneš a naskočí hned další týden?
 

DeletedUser30264

Guest
re

Nemůžeš se spoléhat, že každý takový nebude...ti co takoví budou, to oznámí těm, kteří takoví nejsou.Jestli to prošvihneš...je skoro stejné jako bys prošvihl jakoukoli nabídku, kde si můžeš na něco přijít...stačí to udělat 10 min. před a máš hotovo...to, že 10 min. pú není tě nezabije.Takže z toho vychází jediné, firmě inno to nebude vynášet, a proto taková možnost nebude.
---
aby si to nějaký aktivní moderátor(není mířený na tebe, ale na všechny, jelikož jsem nedávno dostal varování, že veřejně vystupuji proti inno :D)nevysvětlil jako provokaci, takhle to prostě funguje- to je obchod
 

DeletedUser30193

Guest
ten nápad na možnost povolání domobrany i při více vesnicích se mi nelíbí:)
 

DeletedUser

Guest
Nápad

do hry by mohla přibýt nová jednotka: obléhací věž, která by pomohla při útoku a snížila by útočníkovy ztráty
dál mě napadlo další využití špahů: hráč by je poslal hlídkovat kolem vesnice a ti by ho upozornily na blížící se útok aby se mohl připravit nebo by šla přidat nová možnost že pošle armádu naproti, tím by se svýšil význam jízdy a znemožnilo by to použití obléhacích strojů
 

DeletedUser30264

Guest
re

a já si myslím, že by v nové verzi měly být:
automatické přeposílání surovin mezi vískami
zjednodušení rozesílání útoků- př. 1000 vesnic za 20 min. - aby trvalo pro průměrného hráče dk
naproti tomu zjednodušení bránění,podpory...
aby to mělo spád, tak bych nastavil vysokou(klidně 10x vyšší) rychlost- ale pouze těžby, zbytek bych nechal
dále pak bych dodal, že kdo jako první získá 65% aktivních vesnic, tak by vyhrál+ musí 1 měsíc udržet stav na 65%-//-
------------------
Dokud nebudou zavedeny tato lákadla, tak další svět nebudu aktivně hrát.Myslím, že je přitažlivé i pro ostatní, a tak by bylo stále rušno a hra by byla v celém průběhu zajímavá.Dokud se tak nestane, budu připomínkovat kdykoliv bude možné,(to si myslím a nepište, že platím za něco jiné, víme, že vše souvisí se všíím) protože si za to jako x dalších platím.
-----
Chci upozornit, že je to návrh, ne kritika, tak ať nikoho nenapadne mi dávat ban.
 
Nahoru