• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser

Guest
Zdravím vás "přátelé" tak se jsem zpět opičko koukám že sis do mě zas s radostí rýpla když se tě nemohl setřít jako vždy jak ubohé. Do osobky sem ti radši nenapsal to mi přišlo moc práce.
 

DeletedUser

Guest
No ten smích za tím příspěvkem byl na místě taky mě to rozesmálo.
 

DeletedUser26155

Guest
pro Monnkey a Onono:
..Vy dva se musíte mít hodně rádi když se pořád navzájem pošťuchujete ;)
 

DeletedUser

Guest
Za mě rozhodně jo já mám všechny Éčkaře strašně rád :mocking Těžko vybrat kterého nejvíc :rofl
 

DeletedUser16358

Guest
no já hlavně :shock už mám pomalu tiky z toho tvého bananování, ještě že tě nemám doma..:yeah
 

DeletedUser

Guest
Sibyl: No já si myslím ;)

Opičko: Nesuď dokud si nevyzkoušela :mocking:rofl
 

DeletedUser

Guest
Začla nám zima a jak je zvykem, tak se usazují hráči a hodně času tráví při kompech. Koukám, že něketří ze světa 10 nevěnují čas a nezdílejí své komentáře a nálady s ostatními v našem topicu. Je to škoda... Nemusíme se bavit jen o válkách - "kavárna" má mnohem širší pojem. Pokaždé lze o něčem diskutovat (počasí, zálibách, špatných a dobrý dnech,...). Tak nelenošme. s:)
 

DeletedUser16358

Guest
Zdravím nového moderátora :hi počasí je fakt na pikaču dneska.. všude samá zácpa, do toho mi vytekl štrůdl.. a koukááám můj starý známý onono ten skvělý hráč.. z Urny.. teda jestli tam vůbec hraje je opět blokován :mocking:mocking:mocking

Jejda.. tebe mít doma, to bys měl chlapče teror..tady mluvím já !!!:p:mad
 
Nahoru