• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser16358

Guest
to je tvá věc co si myslíš, důležité je pro mne jak to cítím já a vlastně je to už jedno... :mocking
 

DeletedUser

Guest
Dobře jste se rozkecali. :)

A neřešili jste někdy téma jaký kmen má nejhezčí ženské? :p U nás na s11 je to mám dojem že *ISF*... či ička... :dunno Zkrátka máte jistě na fóře "FOTOGALERII", ne? :cool
 

DeletedUser16358

Guest
my na forum jiných knemů nevidíme :wacko:D onono.. ukaž fotku :mocking
 

DeletedUser

Guest
Dobře jste se rozkecali. :)

A neřešili jste někdy téma jaký kmen má nejhezčí ženské? :p U nás na s11 je to mám dojem že *ISF*... či ička... :dunno Zkrátka máte jistě na fóře "FOTOGALERII", ne? :cool

U nás pár hezkých děvčat je :) A opičko když už se mám někde vystavovat tak určitě né zadarmo :p A na internetu né už asi 3 roky špatné zkušenosti ale to tobě vykládat snad nemusím :)


PS: nevidíte jo? to bylo trochu suché ne?
 

DeletedUser

Guest
Jedině až se stanete členem Aliance a zkouknete si fotografie na společném fóře. :p Člověk jako já jsem se divil, jsem myslel, že může hrát jen pěkný kluk jako já kmeny a že dívka ne... Když jsem si prohlídnul fotečky byl jsem mile překvapen. :wacko
 

DeletedUser16358

Guest
U nás pár hezkých děvčat je :) A opičko když už se mám někde vystavovat tak určitě né zadarmo :p A na internetu né už asi 3 roky špatné zkušenosti ale to tobě vykládat snad nemusím :)


PS: nevidíte jo? to bylo trochu suché ne?


..tak já ti nevím, ale ty by jsi chtěl onono za to zaplatit ?? :mocking, ale do Zoo tě nevemou, tam nemáš nárok, nebo jo !!!??? jinak vůbec netuším o jakých zkušenostech mluvíš...já žádné nemám, takže jen povídej.. :D
 

DeletedUser

Guest
Právě že žádné nemáš a jako v divokých kmenech i ve fotkách je musíš ještě získat ;) A do Zoo mě opravdu nevezmou mluvil sem o něčem jiném :p
 

DeletedUser

Guest
To asi nikomu. Musíme chvilinku počkat - však ono to naběhne.
 
Nahoru