• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser25984
  • Vytvořeno Vytvořeno
Gratuluji kmenu JERICHO k vítězství světa CZ11! Od 20.1.2009, kdy se svět spustil, uběhlo více než 6 let a nyní nastal ten správný čas, svět ukončit a uzavřít tak jednu velkou kapitolu!

Čest těm, kteří přežili až do konce!
Kozmicz
 
Také já poděkuji všem, kteří tam vydrželi až do konce. Sláva vítězům, čest poraženým.
 
na 38,tam je to hlava na hlavě.dvakrát jsem tam hostoval.všiml jsem si tě někde u prostřed.
 
Zpět
Nahoru