• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser22162

Guest
nikto netvrdi ze to bude lahke a nikdy nevies s kym dalsim sa zlucime a budeme este vacsi.Ty mozes dobijat kolko chces,ale tato hra nieje iba o boji a bojom sa este ziadny svet nevyhral
 

DeletedUser22162

Guest
nieco z archivu :)
24es13q.jpg
 

DeletedUser25305

Guest
SSM, máte nesmierne odvážnych bojovníkov.Až tak moc, že chudák čaká do tretej v noci keď takmer všetci spia, aby mohol poslať útoky. :D Aby som mu náhodou neuhol, hoci tam na k43 má 7x toľko dedín ako ja. Že Krampusak? Óveľký odvážný bojovník.. A nauč sa posielať šľachtu, s 1 sekundou času medzi útokmi nedobyješ u mňa nikdy nič.
 

DeletedUser26895

Guest
SSM, máte nesmierne odvážnych bojovníkov.Až tak moc, že chudák čaká do tretej v noci keď takmer všetci spia, aby mohol poslať útoky. :D Aby som mu náhodou neuhol, hoci tam na k43 má 7x toľko dedín ako ja. Že Krampusak? Óveľký odvážný bojovník.. A nauč sa posielať šľachtu, s 1 sekundou času medzi útokmi nedobyješ u mňa nikdy nič.
...a druhej chudák sedí celou noc,aby náhodou ,kdyby si někdo dovolil poslat křížek, stačil uhnout.

Možná jsi výborný hráč ale jako chvástal jsi taky třída. :) ... až to tu všechno vyhraješ, zkus politiku
 
Nahoru