• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser

Guest
Tak mocný kmen jako PRIZ na s11... Náš kmen klidně vyklopí už známou diplomacii... Nevím čeho se takový kmen může bát... :)
 

DeletedUser22162

Guest
asi Ti nemam cas povedat nasu diplomaciu,pretoze ==BS== robi na mna celokmenovy povinny utok :rofl:rofl:rofl a to este nevedia ze budu radi ak mi niekde znizia hradby :hi
 

DeletedUser22472

Guest
o tom sem slisel ste stratili podstatu hry ty to tak zahazes jednotkama ze nesundaji ani hradby to uz neni zabava lae povinost :(
 

DeletedUser22162

Guest
tak sa pozri na hranice s nami napriklad ku quidomkovi,stovkovi...Tam tiez nieje sanca zhodit hradby a utocim tam len kvoli tomu aby mi doma nestali utoky.Keby nebol skript na hromadnu rekrutaciu tak to zabalim uz davno.Darmo mi posielaju na vesnicu viac ako 200 utokov.Nech ich tam ide na nu 1000 tak ju proste nepustim uz len z principu ze oni tolko poslali...Ku kazdemu betony si pribalim pre istotu paladina aby som redukoval straty a vsetkych 150 obrannych vesnic ktore tam mam mam nepouzitych a pripravenych na rychle podpory.Tzv zicher...Pokial ludia nepochopia ze tato hra sa vojensky neda vyhrat tak sa nepohneme dalej z miesta.Pokial sa nebudu spajat kmene ako sme to zacali mi,tak tu mozete byt dalsich 10 rokov a dalsich 10 rokov si mozete platit premium...
 

DeletedUser25305

Guest
alebo sa môžete ďaľších 10 rokov baviť hrou, napr. aj takto:

392392capture37.jpg



:-* šmakofka :D
 

DeletedUser26721

Guest
Dovolím se ti oponovat, zakladatel kmene je stejny a hraci co si pred nekolika mesici slibili ze se do UwH jednou vrati tam jsou...takze bych rekl ze UwH jeste optrapi hodne svych nepratel a myslim si ze to rozhodne nadsazka neni...

Jenže zakladatel je nehrající ;) a "zbytek" jste v podstatě pořád Hračičkové ;) Ale tak doufám, a fandím vám v tom, aby jste se dostali tam, kde jste byly dejme tomu před rokem ;)
 
Nahoru