• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser30182

Guest
já se na to vykašlu, to si zase DS to prodloužení silvestrovskýho míru asi zaplatilo, ty 2 prémiáky mě fakt nevytrhnou :crazy
 

DeletedUser22162

Guest
V ==BS== rozoberaju ludi za to,ze pridu o 2 vesnice vid ZDESLAV2 co uz na tom ze vsetku svoju armadu mal na podporach u svojich milych spolubojovnikov.Najprv ste mali jej podpory,teraz jej beriete za to aj vesnice.Je to dobry kmen a poniektory tam az velmi zeru tuto hru,ale nevadi.Aj pre vas tu je miesto ale mohli by ste sa poniektory zamysliet nad svojim spravanim a jeho dosledkami.Niekomu ste zobrali to co si vybudoval.Pekne pekne
 

DeletedUser

Guest
V ==BS== rozoberaju ludi za to,ze pridu o 2 vesnice vid ZDESLAV2 co uz na tom ze vsetku svoju armadu mal na podporach u svojich milych spolubojovnikov.Najprv ste mali jej podpory,teraz jej beriete za to aj vesnice.Je to dobry kmen a poniektory tam az velmi zeru tuto hru,ale nevadi.Aj pre vas tu je miesto ale mohli by ste sa poniektory zamysliet nad svojim spravanim a jeho dosledkami.Niekomu ste zobrali to co si vybudoval.Pekne pekne

Cabi ti o tom tiez moze nieco povedat.
 

DeletedUser22162

Guest
je rozdiel cabi a zdeslav ale o tom vieme svoje vsak bol cabi aj u vas a dopadol ucet ktory ste mu dali tak ako dopadol ;)
 

DeletedUser22162

Guest
dokedy budes zablokovany?Rsp nezbarbaries?Par barbariek vo vasom jadre by som uvital:blush
 

DeletedUser

Guest
Spitaj sa na supporte.Uz treti den cakam na odblokovanie uctu.Asi maju vela prace s tvojimi udavackami.
 

DeletedUser22162

Guest
jj presne tym to bude a nauc sa prosim gramatiku.Ale barbarky sa hodia

quidomk dne 18.07. v 22:13 hodin
No ja dnes hram na troch uctoch.A len na mojom sa nic nedeje.Som stale dost mimo hranic.A u tych dvoch mi to ide dobre.Na jednom sa trochu branim a davam to tam do poriadku.A stiham i zaberat.Co musi utocnikov dost srat.Nejak nezvladaju obranu.Hlavne ze sa seru do utoku.A u andreho dozbrojujem.Tak sa fakt nenudim.

dlw1 dne 18.07. v 22:17 hodin
to Ti nezavidim.Ja hram iba na jednom ucte som asi jeden z mala.Tento utok na mna mi aspon nasetril slachtu,ktoru by som minal a dorobil som si utoky vo vam zabratych vesniciach,mam tam novych 70 utokov takze sa tesim na hru.Skoda ze tu zajtra nebudem,ale na zastupe budem mat naseho najlepsieho obranara.By som sa vyzival v oznameniach ktore vam budu chodit.Skoda ze si daleko,mohli sme si dat "ferovku" (tu na dk) v reale by som siel kludne na koforu

quidomk dne 18.07. v 22:20 hodin
Ja mam momentalne dva.Hladam niekoho komu jeden predam.Ale zatial sa nikdo nenormalny nenasiel.Ten treti je zastup cez heslo.Jerdnoduchsie sa zbroji.
 

DeletedUser

Guest
Ked tomu nerozumies,tak to sem nedavaj.To uz je davno vyriesene a vysvetlene.Skor by si mal davat pozor na pravidla.Dost sa menia a doplnuju.A hlavne na tie mrtve ucty co mas u Vas v kmeni.Nezabudni ze uz si ich mal davno rozobrat a nepouzivat na podpory a utocit z nich sa tiez nesmie.
 

DeletedUser22162

Guest
fu tak neviem kto je tu zablokovany zas a znovu.Ja si davam pozor a hram podla pravidiel co sa evidentne o Tebe povedat neda.Najprv sa zamysli nad tym co pises ked si druhy krat zablokovany a ja zatial ani raz.To podla mna o niecom svedci.Zeby o tom ze Ty cistu hru hrat nevies?Ak mas nejake podozrenie na to ze porusujem pravidla,tak napis ticket na suport a ja budem rad ked Ta sklamu a nezablokuju ma.Nic ine Ti poradit neviem
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru