• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser19256
  • Vytvořeno Vytvořeno
A co bude s tema mincema u slechty? Zlevnej ??? Nebo tady budem jeste deset let?
 
Myslím že zlacnené mince sú po svet 10. Časom sa to určite dostane aj ku nám
 
Pokud by jste ve světě 12 chtěli zlevnit mince - pak stačí, aby někdo z toho světa o to požádal ticketem. Před tím si můžete v rámci světa pro sebe udělat dotazy průzkum, ale nemusíte. Jakmile bude někým odeslán dotaz supportu, ohledně zlevnění mincí - bude ve Vašem světě otevřena oficiální anketa a podle jejího výsledku pak ke zlevnění dojde nebo ne. Omezující limit v počtu hráčů tento svět splňuje.

Ke zlevnění již došlo i ve světě 11.
 
Jak se máte? Už pár měsíců drží diskuzní kroužek bobříka mlčení :D

Kdy se dočkáme konce S12?
 
Na čem? Nevíte jak vypadá bobřík mlčení?:mocking Tak pro ty, co neznají foglarovky, je to tento:

bobrik-08.jpg


;)
 
na ukončení tohoto světa ;-) bobříka mlčení tady máme dávno splněného ...
 
Presne tak.Uz by ste ho mohli aj spustit aby sme o vanocich mohli v klidu chlastat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pro mě osobně zklamání jak tento svět končí a jak se to nakonec upeklo...Ale gratuluju. ;)
 
Zpět
Nahoru